Ось і літо промайнуло, море залишилось у приємних згадках, а за зеленим парканом у захаращеній лісосмузі непосидічих романтиків знову зачекались гарні справи :)

16.08.2016 року з сусідами більш-менш проговорили з чого починаємо вже у цей четвер після работи та продовжуємо у неділю, і далі, далі, далі....:
1. Прибирання території від ДОТу вздовж зеленого паркану до бітонного паркану військової частини – під дитячий майданчик без набридлих дворових протягів (монтаж простих елементів, що можна зробити власноруч з підручних матеріалів – лавочки, клумби), та ж територія під частину спортмайданчику (теж монтаж простих елементів, що можна зробити власноруч з підручних матеріалів та металолому – лавочки, турнічки)
2. Підготування майданчиків для стрітболу (баскетбол на отдне кільце) та волейболу монтаж 2-х металевих стовпів для волейбольної сітки, монтаж основи під баскетбольне кільце і розчищення майданчиків під це).
Керування готівковими і безготівковими коштами в цьому проекті (збір та витрати) як і раніше за нашим сусідом Святом – картка в Приватбанку 4149 4378 6274 7464, його телефон 098-155-68-19. Бензопилка також за ним :) , правда може хтось ще допоможе, можливо навіть наш сусід лісгосп:) з новим керівництвом, сьогодні вже їздив знайомитись знову.
Якщо хтось може також допомогти з транспортом, будматеріалами, послугами з будівництва, власним досвідом вміння копати та пиляти тощо за просте людське «дякую»  - пишіть, дзвоніть, долучайтесь.
Мої контактні телефони:
096-549-05-96
050-105-86-74
Електронна пошта [email protected]
У цілому до чого йдемо глобально, ще раз:
Реалізація мешканцями проекту з реставрації ДОТ 420 біля нашого ЖК «Брест-Литовький» дає розуміння того, що громада, мешканці, однодумці не обов’язково повинні сидіти і чекати змін на краще, які хтось спустить колись згори. Насправді можна просто згуртуватись навколо корисної ідеї і реалізувати її без зволікань та сподівань на чиюсь милостиню. При цьому в процесі реалізації ідеї можна віднайти нових друзів, нові інтереси, поглянути на життя з іншого боку. Так, реставрація пам’ятки історії ДОТ 420 довела, що ми є відповідальні громадяни, які піклуються про свою історію, культуру і добробут. Окрім того, реставрація пам’ятки заклала фундамент до чергового неймовірно цікавого проекту Jump-Сity :)
Так от, що хотілося б втілити у життя до наступного 8 травня 2017 року у лісопарковій смузі біля нашого будинку:
- декілька місць відпочинку для мам з малюками
- дитмайданчик
- шпаківні
- майданчик для мініфутболу
- майданчик для стритболу
- майданчик для волейболу
- теніс
- спортмайданчик
- бігові доріжки
- доріжка до Храму Різдва Божої Матері
- мотузкове містечко
- скеледроми
- бювет
- цивільна доріжка вздовж вулиці Зв’язківців
- освітлення зони паркування вздовж вулиці Зв’язківців
- контейнери для сміття….