17 серпня 2019 року виповнився один рік старту малої приватизації державного та комунального майна, який приніс бюджетам різного рівня 1,48 млрд гривень. З них 39% на аукціони було виставлено Фондом держмайна України на суму понад 570 мільйонів гривень. Органами місцевого самоврядування було організовано 61% від загальної кількості успішних аукціонів, які залучили до своїх бюджетів близько 910 мільйонів гривень.

Відбулося 1 142 успішних аукціона, на яких було виставлені 2 812 різноманітних об'єктів. У торгах взяли участь понад 2 тисяч 317 учасників, які конкурували за кожен лот, що дало змогу підвищити стартову ціну у середньому на 59,64%.

“На аукціонах Прозорро.Продажі знаходять нових власників дуже різні об’єкти. Наприклад, у Львові був проданий колишній ресторан за рекордні 116 мільйонів гривень і переможцем аукціону стала відома інвестиційна компанія Драгон Капітал. За лоти точиться запекла боротьба, як у продажі приміщення кафе у центрі Києва, біля стадіону “Динамо” - його стартова ціна зросла у 57,5 разів до 39 млн гривень - відмитів Олексій Соболев, директор ДП “Прозорро.Продажі”. - Нещодавно була продана державна компанія Укртелефільм, на торги виставляють автівки, пам’ятники Леніну, несправні водогони - все, що допомагає громадам залучати додаткові кошти через прозорі аукціони”.

До системи Прозорро.Продажі вже приєдналось 239 міст, селищ та територіальних громад з усіх областей України. Зокрема, згідно рейтингу міст України, за один рік лідерами по об'єму залучених від малої приватизації коштів є наступні міста: