У столичних парках, скверах і прямо на вулицях встановили арки, які розпилюють прохолодну воду, щоб допомогти киянам впоратися зі спекою, яка накрила місто. Про це повідомляє прес-служба КО “Київзеленбуд”.

“Синоптики прогнозують ще тиждень спеки, а підприємства КО «Київзеленбуд» рятують киян арками, що розпилюють воду. Вже такі знайомі і улюблені дітлахами і дорослими арки із прохолодною водою, що розпилюється знову зʼявиляться у парках та скверах Києва”, – йдеться у повідомленні.

Водяні арки можна знайти тут:

парк «Рильського» у Голосіївському районі, «Перемога», «Шумського», «Аврора» у Дніпровському районі, «Відрадний» та ім. Островського у Соломʼянському районі, парк «Молодіжний» та «Деснянський» у одноіменному районі, парк ім.Т. Шевченка у Шевченківському районі, Маріїнський і Хрещатий у Печерському районі, сквер на Щекавицькій та Сагайдачного у Подільському районі та на проспекті Перемоги, 97 біля адміністрації у Святошинському районі, а також у сквері по вул. М. Тимошенко біля адміністрації Оболонського району.