Отправил два коллективных заявления. Их текст прилагаю. Было бы полезным продублировать их своими словами на 1551.

Колективне звернення

мешканців багатоквартирного будинку № 60

по вулиці Януша Корчака

у Шевченківському районі

міста Києва

Голові Київської міської державної адміністрації

Адреса: 01044, Київ, вул. Хрещатик, 36

E-пошта: [email protected], [email protected]

01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 1-а

[email protected]

(044) 254-53-15E-пошта: [email protected]

14 березня 2019 року

Скарга на бездіяльність ПрАТ АК ”Київводоканал”,

яка призвела до аварійного стану будинку внаслідок вимивання каналізаційними витоками ґрунту під фундаментом

Під будинком №60 по вул. Я.Корчака тривалий час через витоки з каналізаційної труби, що виходить з будинку, вимивається ґрунт та просідає фундамент (фото додаються). Назовні відчувається фекальний сморід. Внаслідок цього будинок перебуває у передаварійному стані. (Копія Акту від 01.07.2016 №191/33 на 4 арк. додається.)

З огляду на це мешканці будинку направили декілька звернень до ПП НТП ”УЦНМ” (обслуговуючої організації) та Шевченківської РДА з проханням вчинити необхідні дії для ремонту труби. У відповідь листом від 26.02.2019 №91 керівник ПП НТП ”УЦНМ” підтвердив інформацію про витоки з каналізаційної труби та повідомив, що заявку передано диспетчеру ПрАТ АК ”Київводоканал” та надіслано лист до департаменту каналізаційного господарства щодо обстеження дворової каналізації та вирішення проблеми по суті (копія листа додається). Проте з того часу з боку ПрАТ АК ”Київводоканал” нічого зроблено не було. Просідання ґрунту та руйнування будинку продовжується.

У зв’язку із вищенаведеним та бездіяльністю ПрАТ АК ”Київводоканал”

ПРОСИМО:

1. Спонукати ПрАТ АК ”Київводоканал” провести обстеження та ремонт каналізаційної труби.


 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Колективне звернення

мешканців багатоквартирного будинку № 60

по вулиці Януша Корчака

у Шевченківському районі

міста Києва

Голові Київської міської державної адміністрації

Адреса: 01044, Київ, вул. Хрещатик, 36

E-пошта: [email protected], [email protected]

04053, м. Київ, вул. Кудрявська, 23

[email protected]

14 березня 2019 року

Щодо плати за вивезення побутових відходів

Згідно з рахунком на оплату з вивезення побутових відходів, кожний мешканець нашого будинку протягом одного місяця виробляє 0,207 кубічних метра відходів. Декілька раз мешканці будинку звертались у службу 15-51 з проханням надати інформацію, яким чином було визначено цей показник, проте відповіді по суті отримано не було.

На нашу думку, обсяг побутових відходів у 0,207 куб. метра на кожного мешканця нашого будинку є неправильним та несправедливим з огляду на таке.

Справа у тому, що навкруги нашого будинку здебільшого знаходяться приватні будівлі, мешканці яких змушені виносити сміття до наших сміттєвих баків, оскільки поряд з ними сміттєвих баків немає. Як наслідок, ми не тільки потерпаємо від переповнення сміттєвих баків, особливо після вихідних, коли сміття розкидано навкруги та вітром заноситься у двір, але й оплачуємо його вивіз за сусідів з приватного сектору.

Декілька років тому на нашій та найближчих вулицях: Салютній, Муромській, Черкаській, Салютному провулку стояли сміттєві баки, проте зараз поряд з будинками приватного сектору їх немає. У Шевченківській РДА про це знають, але звернення туди ні до чого не призвело. У зв’язку із цим

ПРОСИМО:

1. Зобов'язати КП «Київкомунсервіс»:

1) встановити сміттєві баки біля будинків приватного сектору на вулицях Я.Корчака, Салютній, Черкаській, Муромській, у Салютному провулку;

2) скорегувати обсяг побутових відходів, який має оплачувати кожний мешканець нашого будинку;

3) здійснити перерахунок плати за вивезення сміття починаючи з вересня місяця 2018 року.