Пані Захарченко маючи на пенсії час та натхнення, вважає, що осягла всі тонкощі розподілу державних коштів в сфері ЖКГ, на голову обійшовши "тупих депутатів", які і близько не знайомі з цією справою. Наслідком такої "рєтівої діяльності" є загроза заблокування фінансування нашої покрівлі, лише через панічні роздуми місцевої пенсіонерки.

 Наразі є офіційний коментар від нинішнього розпорядника коштів - заступника директора КП "Київбудреконстукція" Саушева Олександра Анатолійовича, в якому чітко вказано, що ремонтом житлового фонду займається КП "Київжитлоспецексплуатація"( скрін з відповіддю помічника депутата Сергія Грубого наведено). Через деякий час дана заява буде підтверджена офіційним листом. 

 Підписи на зміну хибного розпорядника збирають ще за двома адресами, отримавшими ремонт покрівлі за програмою Департаменту ЖКІ - Нестайка 5 та М.-Слобідська 4. Без скандалів люди спокійно рятують ситуацію. Не в кожному дворі є "захарченки". За всіма трьома адресами найближчим часом буде подано депутське звернення на зміну розпорядника коштів ремонту покрівлі. Сподіваємось проголосується сесією. 

  Всім панікерам " отмєна " :)