Сьогодні, 10 січня, у світі відзначають День метро. Свято пов’язане з тим, що саме у цей день у 1863 році у Лондоні відкрилась для пасажирів перша у світі підземка. Але наш столичний метрополітен теж заслуговує на увагу. Чому – дізнаєтесь із топ-15 цікавих фактів про нього.


1: Чим може похвалитися Київський метрополітен?

• Найстаріші станції столичного метрополітену — «Дніпро», «Хрещатик», «Університет» та «Вокзальна». Перші підземні поїзди почали курсувати в Києві між цими станціями понад 50 років тому.

• На Святошинсько-Броварській лінії знаходиться станція «Арсенальна», яку поправу можна вважати найглибшою станцією не тільки в Київському метро, але й у Європі. Її глибина становить 105,5 м. Щоб опуститися на таку глибину підземки, необхідно проїхати двома ескалаторами.

• Святошинсько-Броварська лінія також вважається найдовшою лінією у Київському метрополітені. Її довжина становить 22,7 км. Вона працює з 1960 року, і кожен день нею користується близько 950 тисяч пасажирів.

• Найстарішому поїзду більше 30 років, і він досі возить пасажирів. Взагалі-то такі поїзди потрібно списувати. Але в метрополітену недостатньо коштів для заміни всіх вагонів новими.

• Найбільш завантаженою є станція — «Вокзальна» на Святошинсько-Броварської лінії. Її добовий пасажиропотік становить близько 100 тисяч пасажирів.

2: Чому у метро немає урн для сміття?

На це є дві причини: по-перше, урна — найбільш зручне місце для закладання бомби. У 1977 році в Москві вибуховий пристрій був закладений саме в урну, в результаті чого 7 чоловік загинули, і 40 — отримали поранення. По-друге, це захід безпеки проти пожежі, тому що сміття може легко спалахнути. У 1987 році у Великобританії, в найстарішому метро у всьому світі, на станції «Kings Cross», сталася пожежа, в якій загинула 31 людина. Причина пожежі — кинутий в урну сірник. Тому безпека вище комфорту.

3: Хто озвучує назви станцій метрополітену?

Постійного диктора у метрополітену немає. А для запису оголошень станцій наймається актор, який начитує текст. Цей голос і чують пасажири у вагоні.

4: Чим ще славиться червона «гілка» метрополітену?

Критий метроміст з’єднує станції «Нивки» та «Берестейська». По метром осту прокладена проїжджа частина від Святошина до проспекту Перемоги, а сам він проходить над залізницею.

5: А яка загальна кількість ескалаторів?

Загальна кількість ескалаторів у Київському метро — 124 шт.

6: Скільки всього пасажирів скористалися послугами Київського метрополітену?

В середньому, з дня відкриття Київського метрополітену, його послугами скористалися 17 мільярдів людей.

7: Як оцінюють пасажиропотік?

Дуже просто. Поїзд, що проходить, чинить тиск на спеціальні клеми, встановлені під рейками. Таким чином оцінюють вагу поїзда з пасажирами. З цієї загальної маси віднімають вагу поїзда і ділять на середню вагу однієї людини.

8: Чи планується будівництво нових станцій?

Навряд, але існують «станції-привиди»: станція «Львівська брама» (в тунелі між станціями «Лук’янівська» та «Золоті ворота») і станція «Теличка» (інша назва «Наддніпрянська» — на Сирецько-Печерській лінії). У 1997 році будівництво станції «Львівська брама» вже добігало кінця, але план з її реконструкції не вдалося затвердити, і тому станція так і залишилася «замороженою». Станція «Теличка» будувалася як технічна в районі зі щільною промисловою забудовою. Але оскільки зараз більшість навколишніх заводів не працюють, «Теличка» перетворилася на станцію-привид.

9: Чому машиністи Київського метро — тільки чоловіки?

Машиністів-жінок не приймають на роботу, оскільки така робота вимагає не тільки хорошої координації і швидкої реакції, а й значної стресостійкості.

10: Чи відрізняються колії метрополітену від колій залізниці?

Ширина колії метро така ж, як і ширина колії залізниці.

11: Якщо я впаду на рейки, мене може вдарити струмом?

По-перше, щоб не падати – не заходьте за обмежувальну лінію. А якщо таке сталося – не торкайтеся до контактної рейки. Вдарить вас тільки в тому випадку, якщо ви впадете на неї. Також покличте чергового по станції.

12: А що робити, якщо моя річ впала на рейки, поки я чекаю поїзда?

Ні в якому разі не стрибайти за нею. А зверніться до чергового по станції. У нього є спеціальні щипці, призначені для того, щоб діставати впалі речі.

13: З якою швидкістю їде поїзд в Київському метрополітені?

Максимальна швидкість поїзда в підземці — 80 км/год. Але, як правило, вони їздять із середньою швидкістю — 60 км/год.

#14: А яка швидкість руху ескалаторів?

Ескалатори рухаються зі швидкістю не більше 1 м/сек , так як розташовані під кутом 30 градусів. Разом із тим, поручні рухаються швидше, аби пасажир переставляв руку назад і не заснув.

15: Чому іноді поїзд зупиняється в тунелі посеред станцій?

Поїзд у тунелі зупиняється тільки з вини пасажирів. Справа в тому, що зупинка поїзда на станції повинна бути не більше 20 секунд. Якщо процес посадки висадки затягнувся, наступний поїзд повинен «пригальмувати». Нічого страшного в цьому немає.


Джерело: Senfil.net