У Києві мешканцям повернуть гроші за неякісні послуги ЖКГ
https://zik.ua/news/2018/07/19/u_kyievi_meshkantsyam_povernut_groshi_za_neyakisni_poslugy_zhkg__podrobytsi_1369163

У нашому будинку після зміни надавачів послуг зникла гаряча вода... через те, що працівники КИЇВЕНЕРГО зняли циркуляційний насос у бойлерній будинку: самі ставили, самі й зняли, а відповідальним працівникам Київтеплоенерго до цього немає справи.
У нашому будинку не проводиться догляд за будинковим устаткуванням: у жовтні 2017 року, коли встановлювали двері на вході у приміщення, де встановлено устаткування та прилади з опалення, спритниками (щоб мешканці менше жалілилися у різних інстанціях) було знято прилад з комплексу обліку теплової енергії. І ніхто нікому нічого не повідомив, мешканцям тим більше: нащо їм знати, що робиться у технічних приміщеннях.
У червні на запитання ініціативних мешканців нашого будинку поставленого працівникам жеку, тобто дільниці з обслуговування житлового фонду, отримали відповідь, що вони до бойлерної не мають доступу і не знають який там стан справ з устаткуванням.
Вже багато років мешканці вимушені плати за величезну територію навколо будинку, якою практично не користуються: майданчик перед косметичною клінікою, доріжки на валу, частина заасфальтованої та зеленої територій біля клініки, якою спільно користуються мешканці будинків переважно 30/1 та 30/2: ремонтують автомобіли, користуються територією як автостоянкою і меншою мірою 30А - лише проходять до будинку або йдуть від будинку.
Хто-небудь замислювався за що змушені платити щомісячно з кожної квартири суму понад 250 грн за прилеглу територію?
Тариф на обслуговування кожного будинка і території навколо нього встановлюється місцевою владою, враховуючи витрати ЖЕК на кожну послугу, що надається. (https://bigkiev.com.ua/content/chto-mozhno-trebovat-ot-zheka)
Питання: скільки витрат поніс ЖЕК за останні 10 років на грунтову дорогу на валу чи на заасфальтовану ділянку та газон біля клініки? А гроші беруть з кожної квартири і лише з нашого будинку і порівняно великі.
Скільки заяв від мешканців будинку відносно неяскісного гарячого водопостачання протягом травня-червня та на перерахунок за цю послугу було передано до центру обслуговування Київтеплоенерго? Я знаю лише про чотири заяви. А хто ще писав такі заяви?