Шановні сусіди!

Відповідно до ст. 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення":

У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

Захищені об'єкти:

1) житлові будинки і прибудинкові території;
...
6) парки, сквери, зони відпочинку, розташовані на території мікрорайонів і груп житлових будинків.

Тож будьте обізнаними і не нехтуйте правом захисту свого спокою і нічного відпочинку - у випадку порушення тиші в нічний час, коли це заважає вам повноцінно відпочивати, не соромтеся викликати наряд поліції за номером 102 (з мобільного безкоштовно)!

Викличте наряд і буде вам тиша! Перевірено.
Зазвичай нічні дебошири зникають з території скверу при перших ознаках появи патруля поблизу. Перевірено.

Викликаючи наряд, повідомте про наступне: на території скверу, розташованого перед фасадом будинку за адресою пр. Рокосовського, 2, відбувається розпиття алкогольних напоїв, крики, гамір, нецензурна лайка, гучне прослуховування аудіоматеріалів образливого характеру, пошкодження майна і зелених насаджень і т. ін.

Вызывая наряд, сообщите следующее: на территории сквера, который располагается перед фасадом дома №2 по пр. Рокоссовского, происходит нарушение тишины в ночное время, а именно: пьянство, крики, нецензурная брань, громкое прослушивание аудиоматериалов оскорбительного характера, повреждение имущества и зеленых насаждений и т.п.