Дворічна війна з відомчим ЖЕКом Міністерство економічного розвитку і торгівлі України нашого #ОСББ_Лобановського_130 поступово відходить на задній план. На перший - виходить вирішення нагальних проблем.
Поступово, крок за кроком, вирішуємо головні. Приводимо до ладу все - від підвалу до даху. На все потрібні чималі кошти. Тому вирішили на зборах підвищити внески.
Паралельно ведемо активну інформаційно-роз`яснювальну роботу . Співвласники повинні знати - на що конкретно йдуть їхні внески. На спеціальних дошках ( див. фото ) в кожному з 11 під`їздів вивішуються детальні фінансові звіти. А також подяка тим, хто вчасно сплачує. А ще у нас у Фейсбук є своя сторінка, де публікуються ось такі фотозвіти ( фото - заміна труб і ремонт даху ) про проведені роботи. Це досить переконливо. І зводить нанівець аргументи тих, хто нікому і нічому не вірить.
Практика показала - дуже важливим є спілкування з такими скептичними сусідами. Цю емоційно складну роботу взяла на себе заступник голови правління Ніна Федорівна. Вона вміє переконувати і дискутувати з найзатятішими. Більшість з них Ніна Федорівна заряджає своїм оптимізмом і впевненістю. Головний аргумент - якщо не ми, співвласники, то хто дасть раду нашому будинку.
А як налагоджена інформаційна робота у вашому ОСББ ? Поділіться досвідом. Буду вдячний.