У столичному центрі зайнятості, станом на 1 січня 2018 року, зареєстровано 9,2 тисячі безробітних, що на 21% менше, ніж аналогічної дати 2017-го. Про це повідомили в Київському міському центрі зайнятості.

Кількість працевлаштованих за направленням служби зайнятості становить 14,7 тисячі осіб.
У базі даних столичної служби зайнятості найбільше вакансій пропонується кваліфікованим робітникам із інструментом (17%), а також для осіб, які не мають, або мають найпростіші професії (15,4%).

Підбір працівників займає певний час через низький рівень оплати праці, що пропонують столичні роботодавці. Так, середня заробітна плата медичних сестер, вихователів і їхніх помічників, електромеханіків, електромонтерів, операторів котелень, двірників становить 3723 грн, а середня заробітна плата штатних працівників – близько 14 тис. грн.

Серед безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості, стабільно високою є частка безробітних із вищою освітою 87%; 7% мають повну загальну середню та 6% – професійно-технічну освіту.

Станом на 1 лютого 2018 року продовжується пошук роботи для 9,4 тис. безробітних, із яких 8,1 тис. отримують допомогу по безробіттю.
Структура вакансій за розмірами заробітної плати (станом на 1 січня 2018 року)