Депутати Київради підтримали ідею своїх колег, запропоновану на засіданні транспортної комісії, і почали публікувати cелфі зі столичного громадського транспорту.

Депутат Сергій Харчук запропонував своїм колегам керівництву департаменту транспортної інфраструктури та іншим чиновникам, керівникам комунальних підприємств користуватися громадським транспортом, щоб розуміти проблеми перевізників і пасажирів. А в якості підтвердження поїздки публікувати свої cелфі з маршруток, метро, ​​автобусів, трамваїв. Його колеги підтримали таку ініціативу і охрестили експеримент «Ближче до людей».

Першим, хто виклав своє cелфі з громадського транспорту, став сам автор ідеї Сергій Харчук. Він проїхався в маршрутці № 181 та поділився своїми враженнями.

«Стара, іржава, перекошені ... Але в салоні - досить чисто і тепло (буває гірше). Кожен раз, коли водій, відволікаючись, повертає здачу, розумієш необхідність впровадження електронного квитка », - розповів Харчук.

До флешмобу приєднався і голова ДТИ Сергій Симонов. Він опублікував своє cелфі зі столичної підземки, проте враження залишив при собі.