Как вы считаете, должны ли быть киоски у станций метро?

Сквер №3 на Контрактовій площі в Києві очистять від МАФів і кіосків. Міська влада запевняє, що підприємці не проти.

Київська влада запропонувала власникам малих споруд змінити місце їхнього розташування.

«Зустрічалися з підприємцями, які мають кіоски на Контрактовій площі в сквері №3. Йшлося про реконструкцію скверу та необхідність демонтувати споруди (МАФи), які на ньому розташовуються. Всі сходяться на думці про те, що територія скверу не місце для торгівлі, особливо в такому вигляді і кількості, як зараз. Обговорили пропозиції щодо перенесення кіосків в інші місця. Безперечно, цей процес болючий і витратний, але іншого шляху немає. Міські служби готові максимально сприяти підприємцям у всіх питаннях, які будуть виникати в процесі перенесення кіосків», - написав на своїй сторінці в одній із соцмереж голова Подільської райадміністрації в Києві Валентин Мондриївській.

Також він повідомив, що міська комісія з розміщення тимчасових споруд вирішила, що власники перенесених МАФів скористаються першочерговим правом на використання торгових площ, які будуть передбачені проектом реконструкції скверу.

"Зараз займаємося практичним вирішенням цього питання з максимальним урахуванням інтересів усіх сторін", - додав Мондриївський.