вулиця Прирічна, 19В

Оболонський район, Київ
Активність: 5.60
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 4,79 грн/м2 для першого поверху та 5,48 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,3021 Прибирання сходових кліток 0,3483 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Анита
  да уж!!!Вода это тема!!!Да ее уже больше 10-ти лет нет у нас на 8-ом этаже!!!Уже даже не ждем!!Вечером включаем бойлер помыться и все....................и так каждый день :sad:
 • Тетяна
  Что опять с горячей водой, когда она будет и будет ли вообще??? :sad:
  • Ірина
   Я согласна, а теперь еще и отопление никакое. Нужно надоедать диспетчеру, и звонить на гарячую линию
  • Алла
   Нагадайте телефон диспетчера
 • Алла
  Тепло колись запустять?
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
9
Рік побудови
0
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.5203446,30.519477
Опис
-