вулиця Маршала Якубовського, 2

Голосіївський район, Київ
Активність: 13.70
 • Леонід
  Якубовского 2 найден мобильный 27.07.17! Кто потерял обращайтесь!!!
 • Алена
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,13 грн/м2 для першого поверху та 6,52 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,2680 Прибирання сходових кліток 0,6289 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Марина
  Уважаемые соседи. Я живу в 6 подъезде. У нас зимой по углам стен, которые выходят во двор - есть грибок. Углы каждый день влажные. Протираем, перепробовали разные способы. Но - увы? Кто еще сталкивался с этой проблемой? Как ее решить? Подскажите. пожалуйста.
  В темі вже 5 відповідей
  • Виктория
   ЗАНИЖЕНА ТЕМПЕРАТУРА В КВАРТИРЕ _ А СКОРО ПОХОЛОДАНИЕ.

   Здравствуйте. Кто живет во втором парадном на Якубовского, 2. Ето жители 62 квартиры. В нашем доме занижены показатели тепла.Мы звонили в Киевенерго, нам сказали что счетчика на тепло в нашем парадном нет, поэтому переращёт по теплу од... Читати далі
   Подивитися інші відповіді (3)
  • Виктория
   ок.
  • Оксана
   да..напишите, пожалуйста, чем у вас все закончиться.
 • Юлия
  Здравствуйте, уважаемые соседи! Подскажите, пожалуйста, установлен ли у кого-нибудь теплосчетчик горячей воды ( по типу ЛВ 4Т)? Если да, хотелось бы услышать Ваше мнение о нем.
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
0
Рік побудови
1978
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
2,7
GPS координати
50.379661, 30.45679659999996
Опис
-