вулиця Петра Курінного, 3

Святошинський район, Київ
Активність: 1.25
 • Галина
 • Галина
  3 наступного року комунальні ЖЕКи мають зникнути остаточно.
  Питання, як мешканцям багатоповерхівок далі вирішувати щоденні побутові питання, стає дедалі актуальнішим.

  Хто прибиратиме двір, ремонтуватиме труби i, головне, як здійснюватиметься постачання води, газу, тепла та світла? Наразі є два варіанти. Або кожен власник квартир и вирішує свої проблеми самостійно, або люди об’єднуються, адже гуртом i батька легше бити. Розглянемо обидва варіанти.
  ПЛАТИТИ ЧИ НЕ ПЛАТИТИ.
  Якщо -ви мешкаєте у звичайному, а не кооперативному чи відомчому будинку й ОСББ не створювали i не збираєтеся, з 1 січня 2019 року вас змусять не тільки підписати iндивiдуальнi договори з усіма постачальниками послуг, а ще й вносити за це додаткову абонплату. Її розмір встановлюватиме постачальник-монополіст, наприклад Київeнepro чи Київводоканал,
  цi кошти спрямують на утримання центрів обслуговування сотень тисяч клієнтів, які підписали iндивiдуальнi договори.
  До речі, якщо ви думаєт... Читати далі
 • Галина
  https://kiev.segodnya.ua/kommunalka/biznes-na-musore-kak-zarabatyvat-tysyachi-griven-1114220.html

  У Києві мешканці будинку відкрили станцію сортування сміття

  Жителі столичної хрущовки відкрили станцію сортування сміття в своєму будинку. І через кілька місяців заробили майже 3 тис. гривень.

  Сортувати сміття сусідам запропонувала Інна та її чоловік. Спочатку в під'їзді поставили кілька коробок для розподілу відходів. А зараз в приміщенні, де раніше жили бездомні, облаштували справжню сортувальну станцію.

  Мотлох сортують дуже ретельно: пластик за кольорами, кришечки окремо. Скляні пляшки - складають в спеціальний ящик. За видами поділяють навіть упаковку, так, кажуть, дорожче коштує.

  Менше ніж за півроку таким чином заробили майже 3 тис. гривень. Спочатку відходи сортували п'ять квартир, зараз, коли зацікавилися ще й жителі сусідніх будинків - таку суму будуть отримувати щомісяця.

  Відсортовану папір, пластик і скло зберіга... Читати далі
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,41 грн/м2 для першого поверху та 6,29 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 0,8615 Прибирання сходових кліток 0,7231 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
  • Галина
   Яке "обслуговування димових та вентиляційних каналів"?!?! Яке "поливання дворів, клумб і газонів"?!?! Звідкі?!
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.434978, 30.38760400000001
Опис
-