проспект Героїв Сталінграду, 9А

Оболонський район, Київ
Активність: 38.35
 • Petrol
  Сегодня ровно неделя, как не работают оба лифта в третьем подъезде. Аварийщики заявляют, что вода с крыши затопила шахты и электрику, посему лифты пустят, когда просохнет, то есть когда рак на горе свистнет. Есть у нас юристы в доме и особенно в нашем ОМББ? Можно ли применить какие-либо санкции, шрафы или неустойки к этой шараге? Или можно писать в спортлото?
 • Олександр
 • олег
 • Тетяна
  Хай все-таки хоч тут повисить. Уявляєте, які суми по мікрорайону, якщо в середньому 10% квартир з боргами. Листок вже зірвали знову.
 • Наталія
  Сусіди, хелп. Потрібно роздрукувати 2 сторінки, а принтер зламався. Може хтось допомогти?
  В темі вже 4 відповідей
  • Михайло
   Можна. Відпишіться, поки спати не полягали.
  • Наталія
   Доброго ранку. Вчора не вийшло, довго дітей вкладала. Якщо можна, то роздрукувала б вранці. Тільки напишіть, пліз, в яку квартиру і до котрої години можна підійти. Буду дуже вдячна... Читати далі
  • Наталія
   Михайле, дуже вдячна!!! Ви мене виручили. :smile:
 • Анна
  Обращение ко всем сознательным жителям 2 подъезда. Я уже замучалась мыть лифты, но смотреть, как "убиваются" новые лифты не могу. Давайте, хоть иногда проявлять иницативу и убирать за собой же. Или можем найти помощницу, которая будет нам помогать.
 • Вера
  Уважаемые соседи! Всем пришла платежка за отсутствующую 2 месяца горячую воду? Я считаю, что это не нормально. Может быть написать коллективную жалобу в Киевэнерго?
  0%
  37.5%
  25%
  37.5%
  • Михайло
   Я сплачую послуги за лічильником. Нема послуг - нема грошей.
  • Наталія
   Нам також прийшов борг за попередній місяць за 9 куб.м. в 700 з хвостиком гривень при тому, що вода за місяць і не капнула з крана. Платимо по лічильнику. Зателефонувала і все поправили в телефонному режимі. ... Читати далі
 • Сергій
  давно пора відео домофон та відеонагляд підїзду з ДСО із тривожною кнопкою , раз і назавжди позбутися проблеми -" небажаніх гостів"
  • Сергій
   Ми Вас підтримуємо! Скільки і куди сдавати гроші? І коли поставлять?
  • Анна
   Да,да, уже не раз писала, что нужен домофон, двери. Но, видимо, на лето уехали и вопрос завис
 • Олександра
  Доброго времени суток, уважаемые соседи! Кто владеет информацией, когда в нашем доме будет горячая вода? почему подача с такими перебоями - из-за не качественного кап.ремонта? готова присоединится и помочь разобраться в ситуации. Что надо сделать?
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 4,11 грн/м2 для першого поверху та 5,49 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 0,9636 Прибирання сходових кліток 0,3192 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
16
Рік побудови
1976
Тип правління
-
Тип будинку
Багатоквартирний панельний будинок, серія БПС-6
Матеріал стін
залізобетон
Висота стін
2,50 м
GPS координати
50.4995025,30.513063
Опис
Шістнадцятиповерховий будинок на 3 під’їзди. На кожному поверсі 8 квартир, на першому - 6. Ліфт один пасажирський, один вантажопасажирський. Всі стіни несучі. Будинок має технічний поверх. Квартири в будинку від одно- до трикімнатної. Виняткова особливість - у всіх квартирах кухні >8 м2 з балконом. Квартири облаштовані газовою плитою. ------------------------ По вопросам коммунальных служб следует обращаться по номеру районной диспетчерской 290-98-11 и 1551(со стационарного или мобильного) или через сайт http://map.1551.gov.ua/ где можно увидеть все текущие обращения жителей нашего дома и других.