Виноградний провулок, 6

Печерський район, Київ
Активність: 2.10
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,35 грн/м2 для першого поверху та 6,45 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,2131 Прибирання сходових кліток 0,9771 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Дональд
  До рассвета остается еще полчаса, когда начинает раздаваться грохот ржавых гезенвагенов под окнами нашего дома. Жители квартир, выходящих на переулок, просыпаются и выглядывают в окно - это снова спекулянты привезли на продажу свои просроченные продукты.

  К рассвету стена из палаток плотно обороняет проход для людей, спешащих на работу. Переулок превращается в китайский рынок. Весь день продавцы с этого рынка исправно срут и ссут по периметру нашего дома.

  К вечеру все мусорные баки переполнены коробками, гнилыми продуктами и прочими помоями с этого рынка.

  Предлагаю обсудить способы борьбы с этим нашествием, так как жалобы в 1551 не помогают... Читати далі
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.4430456, 30.537194399999976
Опис
-