вулиця Юрія Шумського, 1

Дніпровський район, Київ
Активність: 78.35
 • Оксана
  17.07.2017 року я Маковська Оксана звернулася в котрий раз до ПАТ "Київенерго" за інформацією про напахування за тепло МЗК. Цитую своє звернення:
  Мною були отримані платіжні документи про сплату послуги з централізованого опалення за опалювальний період 2016-2017 р.
  При цьому в моїй квартирі є лічильник. На початок опалювального періоду в 2016 році показник на лічильнику був 24,28 МВат, на кінець опалювального періоду 2017 показник на лічильнику 28,666, тобто за опалювальний період моя квартира витратила 28,666-24,28=4,386МВат*0,8598=3,7711 ГКал. В гривнах я повинна сплатити 3,7711*1416,96=5343,50 грн. За опалювальний період 2016-2017 мені нарахували 8920,20 грн., тобто МЗК складають 8920,20-5343,50=3576,50 грн., що складає 40% від суми квитанції. Уважно вивчивши Методику розрахунку МЗК, затверджену Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 31.10.2006 року №356, такі витрати на МЗК в нашому будинку не можливі. Згідно інформації, яку... Читати далі
  В темі вже 10 відповідей
  • Элеонора
   Пришло и мое время разобраться с начислениями Киевэнерго за отопление МЗК 2016-2017 года. Надеялась на перерасчет, но поняла, что ждать бесполезно и нужно действовать лично каждому от своей квартиры.
   Исходя из последнего письма-ответа Маковской О.С. Киевэнерго показало кол-во использованного те... Читати далі
  • Оксана
   Информація для роздуму від Київенерго

   http://m.kievvlast.com.ua/news/kieve-nergo-provedet-pereraschet-za-otoplenie-proshlogo-sezona
  • Элеонора
   Будем надеяться на их тесную дружбу с математикой! ;-)
 • Евгений
  Уважаемые соседи! Призываю вас активно подписывать обращение о запрете строительства профессионального скейт-парка под окнами нашего ЖК, которое находится у консьержа, т.к. он не соответствует множеству необходимых параметров.

  Если строительство не остановить, то мы получим очень неприятное соседство в скором времени.

  История вопроса https://www.facebook.com/groups/1101978766493882/
 • Оксана
  Вашій увазі адресні покажчики для нашого будинку від Агентів змін
  • Оксана
   Чому саме такі покажчики?
   Горизонтальні покажчики знаходяться на фасадах будинку, які виходять на вулицю; вертикальні — на тих, які виходять у середину кварталу.
   Кількість покажчиків зумовлена необхідністю при підході з будь-якої сторони ідентифікувати адресу будинку.

   “Агенти змін... Читати далі
 • Оксана
  Центр розвитку дитини при Навчально-виховному комплексі «ЯМБ» пропонує унікальну програму, яка сприяє найбільш глибокому розкриттю інтелектуальних можливостей Вашої дитини. Через психологічно-реалістичне збалансоване сприйняття світу і необхідний рівень впевненості у власних силах ми формуємо високоморальну особистість.

  Наша програма включає в себе:

  1. “Центр розвитку дитини” для дітей від 2 до 6,5 років

  Працюємо 3 8:30 до 12:30 (з понеділка по п ятницю)

  2. Підготовка дитини до школи:

  - Математика
  - Англійська мова
  - Грамота (читання)
  - Прописи (підготовка руки дитини до письма)

  http://ymb.com.ua
  ... Читати далі
 • Оксана
  Сьогодні всі співвласники отримають квітанції на огорожувальні жалюзі!
  Останнім часом в будинку почастішали випадки спроб пограбування квартир. З метою запобігання та захисту мешканців, для підвищення безпеки проживання, пропонується закрити отвори з тильної сторони будинку 2 та 3-го поверху огороджувальними жалюзями, які виготовляються з якісного металевого профілю, вентильований та витримує вологість, фарбуються полімерним порошковим покриттям з гарантією на покриття 10 років.
  Крім безпеки, тобто через балкони на холодних переходах не можна буде потрапити в будинок, ми вирішуємо питання захисту балконів від потрапляння дощової води, снігу та подальшого руйнування.
  Вартість пропозиції складає 29 806,77 грн. Вашій увазі цінова пропозиція від виробника.
  Розрахунок дольової участі кожного співвласника.
  Площа житлової частини будинку складає 10 985,59 м2.
  Ціна огороджувальних жалюзів складає 29 806,77 грн.
  Платіж з 1м2 загальної площі квартири = 29 806,77 грн... Читати далі
  • Игорь
   В случае пожара, прыгать придется УЖЕ С 4 ЭТАЖА. :open_mouth:
  • Оксана
   Это вентилируемые жалюзи, на случай пожара есть пожарный выход - лесница.
 • Оксана
  В цьому місяці виконавчою службою видана постанова про стягнення виконавчого збору з АЖС в сумі 12800 грн. та накладання штрафу за невикористання рішення суду в розмірі 5100 грн.
  • Оксана
   Відомості про проведення виконавчих дій.
   Наступний крок ще один штраф та притягнення герівника АЖС до кримінальної відповідальності.
 • Оксана
  АЖС ніяк не заспокоїться, боротьба триває.
  • Сергей
   Ну я когда -то предупреждал, что это не конец. Они конечно проиграют, но потом возникнут новые обстоятельства. и так далее. Мы это проходили с Энергоатомом. Процесс бесконечен. До полного изнеможения сторон. Или одной стороны. Оксана. я когда то об этом рассказывал. Там пробел в законодательстве. И ... Читати далі
  • Оксана
   Дорогу осилит идущий, проигрывает тот, кто первый сдаётся
 • Оксана
  Пропонуємо обрати логотип для нашого ОСББ
  25%
  50%
  0%
  25%
  В темі вже 13 відповідей
  • Олександр
   Красивый, крепкий и динамичный логотип делающий акцент на взаимоподдержке в отношении всего чем будет заниматься компания с таким логотипом.
  • Олександр
   Так же в этом логотип отражено то, что мы волею судьбы все тут повязаны :)
  • Оксана
   Остановились на варианте, который ассоциируется с взаимной поддержкой и пониманием, отображает название нашего ОСББ. По моему круто!
 • Олег
  Хочу спросить водителей, выезжающим с нашего двора утром, а вам не мешают машины поставленные впритык к углам заезда в наш жилищный комплекс? может соберемся 3 домами и поставим полусферы или чтото еще, чтобы не перекрывать обзор при выезде?
  В темі вже 5 відповідей
  • Олег
   Полностью поддерживаю.
  • Александр
   Только "за".
  • Олег
   Я не найду сейчас ссылку на правила но по моему не ближе чем 5 метров к повороту, а это 1 машина.
 • Оксана
  ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ! Доводимо до вашого відома, що станом на 20.02.2017 року заборгованість по сплаті внесків на утримання будинку та прибудинкової території складає 146 000 грн. При несвоєчасній оплаті внесків, може виникнути заборгованість перед постачальниками послуг. Наявність такої заборгованості підриває авторитет ОСББ та негативно впливає на якість обслуговування. Просимо з розумінням поставитись до даного питання та проводити своєчасну оплату внесків.
  20%
  0%
  80%
  0%
  В темі вже 13 відповідей
  • Оксана
   Мои мысли по этому поводу: мы от других требуем много, хотим жить в чистоте и красоте, любим комфорт и уют, покупаем дорогие машины и бытовую технику и одновременно не можем себя организовать, чтобы вовремя за это все заплатить. Какими словами нужно обращаться, чтобы донести до всех, что пользоватьс... Читати далі
  • Элеонора
   Время идет, но ничего не меняется. Уговоры и разъяснения не помогают, только конкретные действия нужны! Суд, согласно постановления запрет на выезд из страны, арест имущества и пр. И все же, нужно работать над системой допуска в лифтовой холл. Может хоть это взбодрит людей носить сумки, коляски, ве... Читати далі
  • Оксана
   Рішення повинно вступити в силу - це час, суд видає наказ - це час, наказ виконує державний виконавець - це час. Ми чекаємо на наказ.
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
25
Рік побудови
2006
Тип правління
ОСББ
Тип будинку
Каркас монолит, стены кирпич М125
Матеріал стін
минеральная вата, краска Капарол.
Висота стін
2,8 метра
GPS координати
50.4265001, 30.603267200000005
Опис
-