вулиця Юрія Шумського, 1

Дніпровський район, Київ
Активність: 78.35
 • Элеонора
  Управляющий домом, Артем Яковлевич разъясняет доступно и понятно каждому, следующее:
  - МЗК (на русском языке МОП) места общего пользования - места, где установлены радиаторы отопления коридоров, места в которых проложены трубы отопления и горячей воды нашего дома, другими словами-все те места внутри дома, в которых расходуется тепло. В соответствии с методикой расчета Киевэнерго (поставщик теплоносителя в наш дом, методика утверждена всякими гос органами) все потери тепла в виде горячей воды, отопления - называются МЗК. Технологический процесс производства тепла в батареях и горячей воды в кранах нашего дома выглядит так: с улицы в дом от Киевэнерго приходит горячая вода (через один, общедомовой счетчик тепла) после этого эта горячая вода (теплоноситель) уходит либо на нагрев радиаторов в коридорах, либо на нагрев квартир, либо на нагрев горячей воды. Как происходит нагрев горячей воды? Условно - теплоноситель попадает в металлическую ёмкость, которая разделена на две части перегор... Читати далі
 • Оксана
  24 лютого 2018 року о 13 год. 30 хв. відбудуться Загальні збори співвласників багатокварного будинку (власників житлових, нежитлових приміщень та власників машино місць в підземному паркінгу), який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Юрія Шумського, 1 Запрошуємо всіх прийняти активну участь у житті свого будинку.
  Розпочнеться: вже закінчилося
 • Оксана
  Вашій увазі внесок на утримання паркінгу.
 • Оксана
  Пропоную ОЗНАЙОМИТИСЯ з розрахунком нового внеску на утримання будинку.
 • Оксана
  17.07.2017 року я Маковська Оксана звернулася в котрий раз до ПАТ "Київенерго" за інформацією про напахування за тепло МЗК. Цитую своє звернення:
  Мною були отримані платіжні документи про сплату послуги з централізованого опалення за опалювальний період 2016-2017 р.
  При цьому в моїй квартирі є лічильник. На початок опалювального періоду в 2016 році показник на лічильнику був 24,28 МВат, на кінець опалювального періоду 2017 показник на лічильнику 28,666, тобто за опалювальний період моя квартира витратила 28,666-24,28=4,386МВат*0,8598=3,7711 ГКал. В гривнах я повинна сплатити 3,7711*1416,96=5343,50 грн. За опалювальний період 2016-2017 мені нарахували 8920,20 грн., тобто МЗК складають 8920,20-5343,50=3576,50 грн., що складає 40% від суми квитанції. Уважно вивчивши Методику розрахунку МЗК, затверджену Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 31.10.2006 року №356, такі витрати на МЗК в нашому будинку не можливі. Згідно інформації, яку... Читати далі
  В темі вже 10 відповідей
  • Элеонора
   Пришло и мое время разобраться с начислениями Киевэнерго за отопление МЗК 2016-2017 года. Надеялась на перерасчет, но поняла, что ждать бесполезно и нужно действовать лично каждому от своей квартиры.
   Исходя из последнего письма-ответа Маковской О.С. Киевэнерго показало кол-во использованного те... Читати далі
  • Оксана
   Информація для роздуму від Київенерго

   http://m.kievvlast.com.ua/news/kieve-nergo-provedet-pereraschet-za-otoplenie-proshlogo-sezona
  • Элеонора
   Будем надеяться на их тесную дружбу с математикой! ;-)
 • Евгений
  Уважаемые соседи! Призываю вас активно подписывать обращение о запрете строительства профессионального скейт-парка под окнами нашего ЖК, которое находится у консьержа, т.к. он не соответствует множеству необходимых параметров.

  Если строительство не остановить, то мы получим очень неприятное соседство в скором времени.

  История вопроса https://www.facebook.com/groups/1101978766493882/
 • Оксана
  Вашій увазі адресні покажчики для нашого будинку від Агентів змін
  • Оксана
   Чому саме такі покажчики?
   Горизонтальні покажчики знаходяться на фасадах будинку, які виходять на вулицю; вертикальні — на тих, які виходять у середину кварталу.
   Кількість покажчиків зумовлена необхідністю при підході з будь-якої сторони ідентифікувати адресу будинку.

   “Агенти змін... Читати далі
 • Оксана
  Центр розвитку дитини при Навчально-виховному комплексі «ЯМБ» пропонує унікальну програму, яка сприяє найбільш глибокому розкриттю інтелектуальних можливостей Вашої дитини. Через психологічно-реалістичне збалансоване сприйняття світу і необхідний рівень впевненості у власних силах ми формуємо високоморальну особистість.

  Наша програма включає в себе:

  1. “Центр розвитку дитини” для дітей від 2 до 6,5 років

  Працюємо 3 8:30 до 12:30 (з понеділка по п ятницю)

  2. Підготовка дитини до школи:

  - Математика
  - Англійська мова
  - Грамота (читання)
  - Прописи (підготовка руки дитини до письма)

  http://ymb.com.ua
  ... Читати далі
 • Оксана
  Сьогодні всі співвласники отримають квітанції на огорожувальні жалюзі!
  Останнім часом в будинку почастішали випадки спроб пограбування квартир. З метою запобігання та захисту мешканців, для підвищення безпеки проживання, пропонується закрити отвори з тильної сторони будинку 2 та 3-го поверху огороджувальними жалюзями, які виготовляються з якісного металевого профілю, вентильований та витримує вологість, фарбуються полімерним порошковим покриттям з гарантією на покриття 10 років.
  Крім безпеки, тобто через балкони на холодних переходах не можна буде потрапити в будинок, ми вирішуємо питання захисту балконів від потрапляння дощової води, снігу та подальшого руйнування.
  Вартість пропозиції складає 29 806,77 грн. Вашій увазі цінова пропозиція від виробника.
  Розрахунок дольової участі кожного співвласника.
  Площа житлової частини будинку складає 10 985,59 м2.
  Ціна огороджувальних жалюзів складає 29 806,77 грн.
  Платіж з 1м2 загальної площі квартири = 29 806,77 грн... Читати далі
  • Игорь
   В случае пожара, прыгать придется УЖЕ С 4 ЭТАЖА. :open_mouth:
  • Оксана
   Это вентилируемые жалюзи, на случай пожара есть пожарный выход - лесница.
 • Оксана
  В цьому місяці виконавчою службою видана постанова про стягнення виконавчого збору з АЖС в сумі 12800 грн. та накладання штрафу за невикористання рішення суду в розмірі 5100 грн.
  • Оксана
   Відомості про проведення виконавчих дій.
   Наступний крок ще один штраф та притягнення герівника АЖС до кримінальної відповідальності.
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
25
Рік побудови
2006
Тип правління
ОСББ
Тип будинку
Каркас монолит, стены кирпич М125
Матеріал стін
минеральная вата, краска Капарол.
Висота стін
2,8 метра
GPS координати
50.4265001, 30.603267200000005
Опис
-