Українська соціальна мережа "Жителі"

Перша українська соціальна мережа, покликана об'єднати сусіді

Українська соціальна мережа Жителі

Жителі - це перша українська соціальна мережа, покликана об'єднати сусідів і людей які проживають поруч з метою зробити своє життя кращим. Всього 1 хвилина (саме стільки займе реєстрація) відокремлює вас від того, щоб взяти участь в обговоренні дійсно важливі питання, які допоможуть зробити ваш будинок, вулиця, місто більш безпечний, чистий, затишний і комфортний.

Тепер ви можете знайомитися з сусідами з якими їздите кожен день в ліфті, обговорювати хвилюючі вас теми і вирішувати їх не виходячи з квартири.

У соціальній мережі Жителі реалізована унікальна система оголошень - відразу після публікації вони з'являються на карті. Ви можете ділитися своїми новинами, просувати власний бізнес, публікувати оголошення про продаж особистих речей, тепер і з мобільного телефону. Разом з цим ви повинні знати, з ким ділите поверх і на кого можна покластися в проблемній ситуації. Запрошуйте сусідів, створюйте своє співтовариство, піднімайте найбільш актуальні питання щодо благоустрою або раціонального використання бюджетних коштів, беріть участь в інших обговореннях і контролюйте все, що відбувається в районі, в якому ви проживаєте.

Уже через рік після запуску української соціальної мережі Жителі, на початку осені 2016- го, до неї приєдналося понад 8000 будинків по всій країні, а це 23 000 людина. Сьогодні в соціальній мережі зареєстровано більше 75 000 користувачів, додано більше 23 000 будинків і створено понад 39000 обговорень. Самоорганізація та самодопомога - ось справжнє призначення соціальної мережі Жителі. За два роки саме завдяки їй сотні загублених тварин повернулися додому, до власників поверталися втрачені документи, ключі та речі, обговорення і голосування допомогли вирішити десятки питань.

Завдяки ініціативі наших користувачів організовуються масові суботники, будуються дитячі майданчики, силами самих жителів облагороджуються сквери і зони відпочинку. Дізнавшись тарифи на оплату послуг ЖЕК і ОСББ в інших спільнотах, ви можете скоротити і контролювати власні витрати. Ну і звичайно ж, тільки найактуальніші саме для вас новини, події і корисні побутові поради стануть доступні всього в один клік.

Українська соціальна мережа Жителі