Кто знает почему сумма за утриманя будинку стала больше и не уменьшают за оплату до 20-го числа и за вывоз мусора? За декабрь было тоже но сумма старая,написала запрос ответ был не понятный.

За ноябрь мною оплочено 18 декабря ,но в счете за декабрь тариф за утримання будинкив после 20-го,также не снято за мусор т.к. мы теперь платим отдельно за вывоз,перерасчета за полив я не вижу,хотя на обороте платежки об этом мнаписано,

Доброго дня!1.

Розпорядженням КМДА від 25.07.2019 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розпорядження від 06.06.2017 № 668 «Про встановлення тарифів та структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та внесення змін до деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» визнано таким, що втратило чинність.

У зв’язку із вищевикладеним, нарахування плати за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій здійснюється за договірною ціною без застосування тарифу.За період дії встановлених для мешканців житлових будинків тарифів відбулося значне зростання фактичної собівартості послуг за рахунок низки об’єктивних факторів, незалежних від комунальних підприємств. Як наслідок, витрати Комунальних підприємств «Керуючих компаній», в тому числі на електроенергію, що необхідна для роботи ліфтового обладнання, освітлення місць загального користування, заробітну плату працівникам підприємства, придбання обладнання й витратних матеріалів, дератизацію, дезінсекцію, обслуговування мереж, капітальний ремонт будинків тощо, значно збільшились.

2. Для отриманні знижки сплату необхідно проводити за послуги до 20 числа. По о/р проведено перерахунок на суму 82,76 по складовій вартості УБПТ .

Сегодня счет за январь перерасчета нет .