У бізнес-центрі Gulliver, що біля метро «Палац спорту», відкрили велопаркінг на 200 велосипедів. Про це «Хмарочосу» повідомила піар-менеджерка БЦ Марта Протопіш.

На території велопаркінгу є виділені місця для переодягання з шафками для зберігання речей, а також жіночі й чоловічі душові кабіни.

За словами піарниці Gulliver, три роки тому в бізнес-центрі збільшилася кількість працівників, які їдуть на роботу велосипедом, і було вирішено облаштувати велопарковку окремо від велопарковки ТРЦ. Також таким чином підтримують прагнення співробітників вести здоровий спосіб життя.

Спершу велопарковку на 20 місць облаштували на 10 поверсі, але цьогоріч запит збільшився і великий паркінг створили на -3 поверсі. Тут можна залишати весь двоколісний транспорт, крім мотоциклів.

Цілодобовою велопарковкою можуть скористатися співробітники компаній, які орендують офісні приміщення в комплексі Gulliver.

Серед мінусів велопаркінгу Анна Храбан з Асоціації велосипедистів Києва вказалате, що потрапити до нього можна лише на ліфті.

Джерело: Хмарочос