З 2 липня Інспекція з паркування відразу складатиме протокол на власників автомобілів, розміщених на зелених зонах та виписуватиме постанови притягнення їх до адміністративної відповідальності, про це повідомили в Управлінні екології та природних ресурсів КМДА. 

2 липня відбувся спільний рейд представників Інспекції з паркування КМДА , Департамент транспортної інфраструктури КМДА, Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація та Управління екології та природних ресурсів КМДА щодо виявлення та притягнення до відповідальності осіб, які залишають автомобілі на зелених зонах, зупинках громадського транспорту та ін.Відтепер інспектори з паркування одразу на місці виписуватимуть штраф, максимальний розмір якого становитиме 510 гривень. У разі, коли авто буде заважати проходу пішоходів, його буде евакуйовано.

Уникнути відповідальності не вдасться, адже інспектори отримають спеціальні планшети з базою даних МВС. За допомогою цих гаджетів можна буде за кілька секунд визначити власника автівки.


Джерело: Управління екології та природних ресурсів КМДА