Наприкінці наступного року в Києві має запуститися автомобільне сполучення Подільсько-Воскресенським мостом. Про це повідомляє Хмарочос з посиланням на міського голову Києва Віталія Кличко.

Цього року на шляхопроводі зведуть естакаду від дамби Русанівських садів до порталу метрополітену, де виходитиме гілка метро з Троєщини. На шляхопроводі облаштують шість смуг та дві колії метро. Міст має пропускати 60 тисяч автомобілів щодня. Зауважимо, що за словами експерта, це сполучення дозволить розвантажити Північний міст і також прокласти метро на Троєщину.

Наразі на кількох прогонах Подільсько-Воскресенського моста прокладають асфальт та інженерні комунікації. Для завершення будівництва, повідомляє мер, потрібно ще понад шість мільярдів гривень. В цілому за весь час на будівництво витратили щонайменше п’ять мільярдів гривень з бюджетних коштів.

Нагадаємо, споруджувати Подільсько-Воскресенський шляхопровід почали ще у 1993 році. Довжина мосту становить більше 10 кілометрів (від вулиці Межигірської до бульвару Перова). За словами прес-служби КМДА, він має стати найбільшим арковим шляхопроводом в Європі.


Джерело: Хмарочос