Колекція Фрейда

На честь 163-го Дня Народження Зигмунда Фрейда Сергій Рясенко запрошує на драматичну лекцію в 4-х актах. У програмі лекції - цінні експонати колекції Фрейда: статуетки, бюсти, рельєфи, вази, таблички та інші пам'ятні місця людського досвіду, які служили підмостками для роздумів Фрейда. 

Коли: о 19.00
Де: Будинок вчених, вул. Володимирська, 45А
Вартість квитка: 200 грн.
Вечір серенад / Моцарт, Елгар, Чайковський

Серенада – один із найромантичніших старовинних жанрів. Зазвичай, це ліричний музичний твір, який обов’язково комусь присвячений. Серенади відомі від епохи Середньовіччя, коли їх виконували трубадури увечері або вночі під вікнами коханої. Пізніше серенада увійшла і в оперу. На концерті розвучить один із найпопулярніших творів Моцарта – «Маленька нічна серенада» для ансамблю із двох скрипок, альта, віолончелі та контрабасу (часто виконується у виконанні струнного оркестру). Написана у Відні 1787 року, коли Моцарт працював над оперою «Дон Жуан». Майже через століття, 1880 року, Чайковський написав власну «Серенаду для струнного оркестру». У цьому творі «моцартівське» проявляється у відчутті форми, легкості та прозорості фактури. Молодший сучасник Чайковського – англієць, скрипаль та композитор Едвард Елгар. Його «Серенада для струнного оркестру» – версія «Трьох п’єс для струнного оркестру» – написана у 1888-1892 роки. Якраз у цей час композитор одружився з письменницею Елліс Робертс, яку дуже любив. Сам автор вважав цю «Серенаду» своїм найкращим твором.

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2
Вартість квитка: 70-300 грн.
Перший в Україні естрадний хор Alice White під зоряним небом

Український музичний колектив разом із засновником, художнім керівником та диригентом — Алісою Свешніковою, запрошує всіх бажаючих до музичної галактики відсвяткувати разом свій 8 зоряний рік, де кожен учасник це повноцінний артист, більш того, всі члени колективу це вихідці з таких вокальних телевізійних шоу, як «Голос країни» та «Ікс-Фактор». Хоровий та сольний спів колективу поєднується з детально розробленою режисерською постановкою, що включає елементи хореографії. Білий колір для виконавців символізує красу, чистоту та безмежний простір для нових творчих відкриттів. Родзинкою вечора буде виступ юних талантів – учнів Alice White School.

Коли: о 19.30
Де: Київський планетарій, вул. Велика Васильківська, 57/3
Вартість квитка: 250-500 грн.
Дорога школярів. Кіноклуб шанувальників Алена Делона

Кіноклуб "Ракурс" пропону зануритись в творчість Алена Делона, спілкуватись, полемізувати, ділитися враженнями та подивится його ранні роботи. В програмі - Дорога школярів (1959) Мішеля Буарона. Дія фільму відбувається під час Другої світової війни в північній частині Франції, окупованій Німеччиною. Головний герой, Антуан, вчиться в школі, і його все ще вважають дитиною. Ось тільки він вже цілком дорослий і самостійний. Антуан завів собі коханку Іветту, дорослу заміжню жінку, чоловік якої знаходиться в нацистському таборі. Щоб заробити гроші, він разом зі своїм приятелем Полем починає торгувати продуктами харчування на «чорному ринку» і непогано заробляє. Ось і доводиться Антуану, побоюючись свого занадто чесного батька, вести подвійне життя, бути звичайним старшокласником та процвітаючою діловою людиною ...

Коли: о 19.30
Де: Дім "Майстер Клас", вул. Богдана Хмельницького, 57Б
Вартість квитка: 50 грн. 
Актрисі завжди вісімнадцять...

Сара Бернар - французька майстриня сцени, яку на початку XX століття називали «найзнаменитішою актрисою за всю історію». Вистава розповідає про її останнє літо, проведене на приморській віллі. Поруч з нею тільки її секретар, Жорж Піту, якому вона розповідає про своє життя, сім'ю, яскраві епізоди, незабутні зустрічі, чоловіків, ролі, подорожі ... Вона насолоджується запахом моря і жадібно читає нові п'єси та історії про себе. Стверджуючи при цьому: «Треба жити, а не чекати смерті!». Сара Бернар, актриса - Лариса КадочніковаЖорж Піту, її секретар - Юрій Кухаренко

Коли: о 20.00
Де: Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки, вул. Богдана Хмельницького, 5
Вартість квитка: 110 грн. 

Джерело: Вечірній Київ