На схилах довкола ботанічного саду імені Гришка на Печерську ведеться кілька незаконних будівництв, повідомляє Хмарочос з посиланням на блог contemporarykiev.

Зокрема, із боку бульвару Дружби народів з’явився міст, який здіймається в гору під великим кутом і закінчується підземним гаражем будинку на Пирятинському провулку, 1. На думку авторів блогу, будівництво мосту сприяло збільшенню вартості будинку до 104 мільйонів гривень.

Міст, що закінчується на Пирятинському провулку. Фото: contemporarykiev.blogspot.com

Вартість цього будинку зросла до 104 мільйонів гривень


Поряд на схилі ведеться інше будівництво, що не має ані інформаційного щита, ані будівельного паркану. Поблизу на Звіринецькому схилі невідомі спиляли кількадесят дерев. На запит активістів Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) відповіла, що «не зможе приїхати на місце, адже будинок не має адреси, й інспектори можуть не знайти його в лісі».

Будівництво без адреси. Фото: contemporarykiev.blogspot.com


На вулиці Мічуріна, 14 також тривають будівельні роботи без інформаційного щита. Будівельники зрізали схил, зламали і викинули паркан Ботсаду, а також пустили техніку просто його територією.

Будівництво на вулиці Мічуріна, 14. Фото: contemporarykiev.blogspot.com

Будівництво на вулиці Мічуріна, 14. Забудовник зрізав оригінальний паркан Ботсаду. Фото: contemporarykiev.blogspot.com

Багно на місці проїзду будівельної техніки. Фото: contemporarykiev.blogspot.com


Незаконне будівництво на вулиці Мічуріна, 44, муніципалітет розпорядився зупинити у січні 2018 року. Після протестів активістів на місце з інспекцією прибув мер Віталій Кличко. Перевірка підтвердила відсутність необхідних дозволів, будівельних умов, проекту, документів на землю та погоджень міської влади. Наразі паркан демонтовано, будівництво поки не поновлювалося.

Незаконне будівництво на вулиці Мічуріна, 44. Фото зі сторінки Віталія Кличка у Facebook


Автори блогу також опублікували фотографії парканів, якими власники навколишніх будинків відгороджуються від відвідувачів Ботсаду. Хтось забетонував оригінальну металеву огорожу Ботсаду, хтось наклеїв на паркан дзеркальну плівку, щоби перехожі могли роздивлятися себе. Деякі мешканці облаштували прямий вхід до ботанічного саду зі свого подвір’я.

Деякі мешканці облаштували прямий вхід до ботанічного саду зі свого подвір’я. Фото: contemporarykiev.blogspot.com

Хтось забетонував оригінальну металеву огорожу Ботсаду. Фото: contemporarykiev.blogspot.com


Джерело: Хмарочос