Цьогоріч Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г. Г. Верьовки відзначає 75-річчя. З цієї нагоди провідний колектив України запрошує всіх поціновувачів українського мистецтва на концерт у київський Палац спорту 15-го жовтня.

Хор відомий своїми талановитими артистами та постановками як в Україні, так і за кордоном. За роки діяльності колектив об’їздив із концертами майже всі континенти і відвідав більш, ніж 60 країн. Українська пісня лунала в Америці і Мексиці, у В’єтнамі і Арабських Еміратах, майже у всіх країнах Європи, а у вересні цього року колектив вперше відвідав Китай.

Національний Хор запрошують виконувати Гімн України на заходах всеукраїнського значення, колектив виступає на відкриттях Днів культури та міжнародних виставках.

До ювілейного концерту видатний колектив готує багато несподіванок. Зі сцени лунатимуть як вже відомі українські пісні, так і декілька репертуарних новинок. Зокрема, на глядачів очікує номер-батл за участю музикантів-солістів, переможця якого обиратимуть за оплесками. Також 15-го жовтня не обійдеться без запальних номерів від балету Хору, як-от танок із бубнами чи із віночками. Своїми колоритними співами, танцями та костюмами Хор ім. Г. Г. Верьовки вже давно став візитною карткою України.


До ювілейного концерту колектив готує довгоочікувану прем’єру – старовинний бойовий танок “Аркан”- гуцульський танок повстанців-опришків. Вперше артисти презентузуть його на великій сцені. Бойові танці є у багатьох народів світу: у греків (хасапіко), кавказців (лезгінка), новозеландців (хака).

В “Аркані” задіяні тільки парубки. Танцюють його по колу. Сюжет полягає у тому, що кожен карпатський повстанець показує свою мужність, відвагу та спритність. Оригінальність номеру полягає у винятковій техніці, складних елементах і трюках із сокирою.

Джерело: Український Інтерес