Уважаемые соседи, прошу поддержать петицию. Это касается всех нас.
Сергій Грубий поделился ссылкой.
20 мин.

Підтримайте електронну петицію «Про викуп земель «Ощадбанку» для створення на Микільській Слобідці парку «Набережна Лівобережжя»!!!

Як представник ГО «Рада Лівобережжя», що об’єднує всю небайдужу громаду Микільської Слобідки та Лівобережного масиву, сьогодні зареєстрував на сайті Київради електронну петицію, в якій передаю вимогу громади міському голові, Київраді та КМДА щодо викупу земельних ділянок, що належать «Ощадбанку» для створення на Микільській Слобідці великого парку «Набережна Лівобережжя».
Наразі ситуація така, що зараз лише частина території, а саме прибережна зона на Микільській Слобідці, належить до комунальної власності, де хоч зараз можна розпочати облаштування парку без жодних перешкод. Для цього у Київській міській раді депутат Олег Петровець зареєстрував відповідний проект рішення про створення на цій території парку «Набережна Лівобережжя».
В той же час місцеві жителі заслуговують на те, щоб парком була не тільки прибережна зона, а й вся територія від мосту через Русанівську протоку до Русанівських садів. І цю тезу підтримує й «Рада Лівобережжя».
Однак, на жаль, на даний час це зробити не можливо через ряд юридичних обставин. Зокрема внаслідок сумнівних операцій частина земельних ділянок (між мостом через Русанівську протоку та Русанівськими садами) на даний момент знаходяться у приватній власності державного «Ощадбанку».
Як стало відомо, останній виставив зазначені земельні ділянки на продаж, що створює суттєву небезпеку того, що невдовзі новий власник розпочне там чергове будівництво.
Якщо би вищезазначені земельні ділянки стали комунальною власністю, це дало б змогу в перспективі розширити парк «Набережна Лівобережжя» від прибережної зони аж до вулиці Микільсько-Слобідської. І це дозволило б створити простору зелену зону, яких на території мікрорайону дуже мало, а також нарешті покласти край соціальному збуренню, що роками існує довкола цього питання.

Отож величезне прохання до всіх, кому не байдужа доля Микільської Слобідки, підтримувати дану петицію якомога активніше! Голосуйте самі і залучайте до цього процесу своїх знайомих, адже для того, аби петицію розглянула Київрада, за 90 днів вона повинна набрати не менше 10 тис. голосів.
Проголосувати можна на сайті Київради у розділі «Електронні петиції» за цим посиланням: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=7390