"Всеукраїнська книга скарг «КАРАТЄЛЬ» сьомий місяць своєї роботи підсумовує черговим рейтингом державних установ і комерційних організацій, які надали відповіді користувачам мобільного додатку в листопаді.
У листопаді райдержадміністрації столиці закрили 132 заявки від користувачів мобільного застосунку «КАРАТЄЛЬ». Показника 100% не досягла жодна з десяти РДА Києва. Найбільша кількість відповідей надійшла з Шевченківського (голова — Гаряга Олег Олександрович) та Солом’янського (голова — Шкуро Максим Юрійович) районів — 29 і 26 відповідно. Схожа в цих РДА й результативність — 70-71%. На відміну від Шевченківського району, який ні на йоту не покращив/погіршив своєї якості роботи, працівники Солом’янського району майже на 10% підняли свої показники.
Найрезультативнішою районною державною адміністрацією Києва в листопаді стала Деснянська. Не часто підлеглі Крохмалюка Віктора Васильовича радують такими результатами — 8 заявок опрацьовано на 81%.
А ось наші лідери жовтня — Подільська (керівник — Мондриївський Валентин Миколайович) та Голосіївська (керівник — Бондар Наталія Володимирівна) РДА — значно погіршили свій рейтинг: перша — зі 100% (1 відповідь) до 67% (9 відповідей), друга — з 74% (18 заявок) до 56% (16 заявок)."
https://www.foundation101.org/news/20171206