Мер Києва Віталій Кличко відкрив комунальний дитячий садок № 362 «Милославичі» по вулиці Закревського, 99-А, який надасть можливість забезпечити дошкільною освітою маленьких мешканців 20-го мікрорайону ж/м «Вигурівщина-Троєщина». У новому дитсадку виховуватимуться 280 дітей.

На урочисте відкриття прикладу для наслідування серед дошкільних навчальних закладів у столиці також завітали заступники голови КМДА Олександр Спасибко, Дмитро Давтян, депутат Верховної ради України Дмитро Білоцерковець, Герой України, президент Корпорації «ДБК-Житлобуд» Петро Шилюк, директор Департаменту містобудування та архітектури - головний архітектор міста Олександр Свистунов, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян, в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк, заступник голови Деснянської РДА Ірина Алєксєєнко, депутати Київської міської ради VIII скликання Вадим Онуфрійчук, Володимир Шарій, Сергій Майзель, освітяни району, деснянці зі своїми дітьми.

«Мешканці цього мікрорайону неодноразово зверталися до мене з тим, аби у «Милославичах» відкрили комунальний дитячий садочок, адже в мікрорайоні мешкає багато молодих сімей, багатьом із яких доводилося возити дітей у садочки в інших районах, – зазначив Віталій Кличко. – Ми купили цей садочок у забудовника мікрорайону, і тепер садок – комунальний, і діти потраплятимуть сюди за електронною чергою та виховуватимуться тут безкоштовно», – зазначив мер Києва під час відкриття садочка.

Віталій Кличко підкреслив, що при будівництві нових житлових масивів мешканці повинні отримувати усю необхідну інфраструктуру – дитячі садочки, школи, заклади охорони здоров’я.
«І я дуже радий, що в одному з найбільших районів столиці – Троєщині – відкривається новий сучасний дитсадок, до якого батьки із задоволенням віддаватимуть своїх дітей на виховання та навчання. А діти з радістю проводитимуть тут час», – сказав міський голова.

Мер Києва додав: якщо три роки тому черга у дитсадки Києва складала понад 15 тис дітей, то за три роки, завдяки будівництву нових та реконструкції та збільшенню місць у існуючих садках, вдалося зменшити її майже в три рази.

«І наше завдання – щоб через два роки черги до дитсадків у Києві взагалі не було. І ми працюємо над цим», – наголосив Віталій Кличко.

На сьогодні дитячий садок № 362 повністю укомплектований, забезпечений педагогічним та технічним персоналом та готовий до прийому дітей.