Ділюся своїм досвідом, може комусь збереже час і нерви.
Так як на офіційних сайтах інформація не повна і адреси не точні, мені прийшлося бігати з одного управління в інше, і так по два рази, бо давали не повну інформацію щодо довідок, які треба отримати :(
Отже, крок 1 для тих хто оформлює знижку на адресу ФАКТИЧНОГО проживання, а не ту,що за пропискою ( в паспорті).
По-перше, Ви маєте прийти в Управління праці та соціального захисту населення того району, який зазначений у Вас в паспорті (по прописці). І взяти там ДВІ довідки : 1 - що Ви не отримуєте ніяких пільг і на субсидію не подавалися ( в Солом"янському районі це 100 каб. (скляна будочка на першому поверсі)); 2 - що Ви не отримуєте щомісячну адресну допомогу ( каб. 104). Довідки видаються зразу.

Крок 2.
Йдете у Ваш ЖЕК по фактичному місці проживання. Займайте чергу в Бухгалтерії. Для Шевченківсього району я нище скину фото графіку роботи. Вимагайте форму 2-ЖС. Для цього треба взяти з собою власника квартири із паспортом і документом про право власності на квартиру. Власник має написати заяву, що АТОшник там не прописаний, але фактично проживає. Через деякий час ЖЕК видасть цю форму 2-ЖС Вам на руки.

Крок 3.
Взявши весь список документів і довідок (фото списку документів прикріплю нижче) йдете до Управління праці та соціального захисту населення району де Ви фактично проживаєте. Для Шевченківського району це не проспект Перемоги, 5, як написано на оф. сайті, а проспект Перемоги, 15 (поруч із стоматологією). І там вже віддаєте всі ці документи. Через деякий час Вам на руки видається довідка, яка є своєрідним дозволом на отримання знижок при оплаті комунальних послуг.

Крок 4.
Копію цього паперу необхідно зареєструвати у всіх інстанціях, які Вас обслуговують (КиївЕнерго, КиївГаз, КиївВодоканал і так далі).

Я до цього кроку ще не дійшла :)