Липень 2018
Звернення з приводу включення нашого скверу до маршруту регулярного патрулювання поліцією розглянуто і отримано відповідь.
Суть відповіді: сквер включено до зони патрулювання.

***
Ситуація з пияцтвом і гулянками, що відбуваються щодня і, особливо, щоночі в нашому сквері, потребує вирішення.

Деякий час тому я звертався з цього приводу до патрульної поліції за допомогою онлайн-сервісу, в результаті чого була отримана відповідь, яку ви можете побачити на мапі, натиснувши на значок, що розміщений на нашому будинкові http://bezpechne.community/#map/kyiv/

Сьогодні я отримав електронного листа з інструкцією як все ж таки домогтись включення нашого скверу до маршруту регулярного патрулювання поліцією:

"Користувачі сервісу http://bezpechne.community/ регулярно запитують «Як включити мій двір (найближчий парк чи сусідній провулок) в маршрут патрулювання поліції району?»

Відповідаємо: якщо ви хочете, аби поліцейські патрулі вашого району скоригували свій маршрут патрулювання та почали регулярно заїжджати у ваш двір чи найближчий парк (де ввечері голосно «відпочивають» пиятики), вам необхідно зробити наступне:

1. Разом із сусідами написати колективне звернення, де детально описати чому певну територію варто внести в маршрут регулярного патрулювання патрульних поліцейських.
2. По одному примірнику звернення відправити начальнику Департаменту патрульної поліції, підполковнику поліції Жукову Євгенію Олександровичу (вул. Федора Ернста, 3, м. Київ, 03048) та начальнику Управління патрульної поліції в місті Києві, сержанту поліції Зозулі Юрію Георгійовича (вул. Народного Ополчення, 9, м. Київ, 03680).

Зауважимо, що звернення обов’язково має бути КОЛЕКТИВНИМ (тобто за підписом 10 і більше осіб). Таким чином ви даєте поліції зрозуміти, що ваш запит є справді потребую громади, а не примхою одного громадянина."