Для вас не є новиною занедбаний стан нашого будинку!
Не думаю, що варто перелічувати: брудні сходи та відсутність на них освітлення, загижені ліфти та вестибюль біля них, дірявий сміттепровід тощо, не кажучи вже про наявність генделику під вікнами та ломбарду, завдяки яким біля будинку постійно тиняються "особи сумнівного вигляду".
Останньою краплею стало заселення сходового майданчику бомжами-наркоманами. Особливо з цим занйомі, думаю, мешканці нижніх поверхів будинку, які часто користуються сходами.
Чесно кажучи, я ще не знаю що робити і як зарадити цьому свавіллю.
Але думаю, що спільними зусиллями небайдужих мешканців Лепсе 27 ми зможемо покращити ситуацію.
Наразі я поки що телефонувала лише Диспечерську службу Солом'янського району (спочатку думала це наш ЖКГ), з'ясувати там вдалось не багато - лише лишити заявку на прибирання сходів (Заява №2735359). Не знаю, що з цього вийде.
Також, незадоволена роботою двірника (хто це взагалі в нашому будинку? - сьогодні вранці я бачила якогось алкоголіка, який ледь тримаючись на ногах намагався відчинити двері сміттєпроводу). Буду телефонувати до "Мастеров тех участка ЖКГ" (як пояснила диспетчер) для вирішення питання з обов'язками двірників. (тел. 408 27 92). Думаю - чим більше буде заявок тим краще!
Щодо "безхатченків" треба звернутися до дільничного чи до поліції?
Хто ще щось запропонує?
Чекаю на відгуки та пропозиції!
Щиро Ваша сусідка)