Березняки

 • Caudillo Andrés 55

  Висновок санепідемстанції про реальну небезпеку цвинтаря

 • Caudillo Andrés 108

  Окружним апеляційним судом м. Києва від 20.12.2018 залишено без змін рішення Шостого адміністративного суду м.Києва щодо визнання протиправним розпорядження КМДА 668 від 06.06.2017 про встановлення тарифів на утримання прибудинкової території. Тобто, тарифи за цим розпорядженням - незаконні!! Подавайте на перерахунок заяви до керуючої компанії району! Зразки заяв в інтернеті можна знайти. Ще раз - тарифи в наших платіжках незаконні!!

  ...

 • Caudillo Andrés 312

  На хрена нам жэк? Жильцы сами все уберут...

 • Caudillo Andrés 315

  На хрена нам жэк? Жильцы сами все уберут...

 • Caudillo Andrés 320

  Мешканець Березняківської 10 самотужки відчистив територію. Що заважає жєку 407 так працювати?

 • Caudillo Andrés 326

  В нашому мікрорайоні існує група Наш дім Березняки. Начебто й непогана група, але .. Ось перед Вами скріншот одного з модераторів цієї групи, яка за своїми обов'язками повинна стежити не тільки за дотриманням порядку спілкування в групі, а й за тим, щоби не було небажаної реклами. Зауважу лише те, що групу читають неповнолітні, а в самій групі є віруючі багатьох конфесій. Висновки робіть самі...

  ...

 • Caudillo Andrés 1078

  Шановні березняківці, давайте допоможемо! Існує благодійний фонд "Лелекера", який займається наданням допомоги армії та тимчасово переміщеним особам за рахунок коштів, отриманих від переробки пластмас, в даному випадку - кришок від напоїв. Пункти збору на Березняках: ОСН Березняки - Тельбін на Бучми, 6; кав'ярня Ветерано на Тичини, 18В; Жед - 407 на Шумського, 6-б. Долучайтесь! Прошу всіх розповсюдити інформацію!! Дякую!!

  ...

 • Caudillo Andrés 860

  Просмотрите новости в группе за два года. Правда, проблемы не ушли- плохое отопление, плохой ЖЭК, и т.д.? Вывод - не нужна эта власть, не нужна!! Гнать в шею!! Думайте головой на выборах!

 • Caudillo Andrés 865

  В м. Києві зафіксовано декілька випадків створення шахраями фальшивих ОСН/ ОСББ. Будьте пильними, стороннім людям не надавайте ані своїх підписів, ані даних про реєстрацію . Ваш підпис шахраї можуть внести в протокол зборів фальшивого ОСН\ОСББ, і все. Ліквідація ОСН дуже складна справа. Мало того, шахраї можуть зникнути з грошима мешканців, а будинок залишиться із боргами за ЖКП. Пильнуйте!! Одне з фальшОСН начебто хочуть створити на Миколайчука,3/1.

  ...

 • Caudillo Andrés 848

  Вызывайте письменным заявлением домой в квартиру комиссию из ЖЭКа. Заяву пишем в 2х экз. Ставим штамп со входящим номером. Приходит комиссия . В вашем !!! присутствии измеряет воду . Составляет акт. Читаем акт, на случай, если жэк написал враньё. Копию !!! акта вместе с заявкой на перерасчёт пишем на Киевтеплоэнерго. 

  ...