Оновити обкладинку

вулиця Микільсько-Слобідська

 • Олійник Ярослава 60


  1508 р. у міщанина Митька Григоровича та толмача Салтана Албєєва землі Слобідки купує Пустинно-Микільський монастир, зведений на місці вбивства та похованні Аскольда, у хрещенні Миколи. Відтоді Микільська Слобідка отримує назву, маючи в незримих покровителях св.Миколая, ...

  Ще
 • Олійник Ярослава 725
  Жорстока доля пов'язала трьома зламними, трагічними та доленосними подіями життя великого стовпа української нації - Тараса Шевченка з придніпровською Микільською Слобідкою.

  #1 Перший арешт.

  Шевченка заарештували 5 (17) квітня 1847 на дніпровській пароплавній та ... Ще
 • Alina Malina 942
  На территории от Броварского проспекта до Воскресенского собора очищен берег, обустроены пешеходные и велосипедные дорожки, разбиты клумбы, установлены две детские площадки и причал для речного трамвая.

  Также строители полностью реконструировали смотровую площадку возле берега, привели в порядок пляжную зону и построили новую дорогу между МВЦ и Броварским проспектом.

  А вы уже побывали там? Как впечатления?
  • Борис Рычко
   Все это хорошо.
   Однако, освещение набережной всю зиму выключено. На телефонной линии 1551 ответили, что Киевгорсвет не принял на баланс освещение этой набережной.
   Левобережка осталась во мгле.
  • Mykhailo MK
   Прийшла тепла пора, багато слобідчан та мешканців навколишніх мікрорайонів приходять відпочивати на Набережну. Та й, наче, намагаються не смітити... АЛЕ!.. Як глянеш на ті переповнені смітники!.. Жах! Чому там ніхто не прибирає?!
  • Борис Рычко
   Территория не взята на баланс города. И этого никто из чиновников не хочет делать. Спонсоры построили набережную, а город ее на баланс не ... Ще
 • Олійник Ярослава 751

  Дивлячись на світлину 1918р., Печерську Лавру, що пострілом стріли двома мостами поєднана з Микільською Слобідкою, бачиш цілісну картину об’єднаних берегів Дніпра та Києва.

  Але… Являючись фактичним столичним передмістям, Слобідка століттями залишалась на папері ... Ще
 • Виктор Маликов 731
  Активно готовимся к Евровидению 2017! :laughing:
  Полив обустроили, деревья высадили.
 • Борис Рычко 716
  http://www.radiosvoboda.org/a/news/28366091.html
 • Лариса Захарченко 739
  Добрый день! А ваша семья голосовала за проекты по Зоне здоровья? Там наши активисты просят подключать всех знакомых киевлян. Я уже и сотрудникам направила и всем знакомым. И вам направляю. Информация проходит по ФБ, не все там присутствуют. Жалко терять финансирование, ... Ще
 • Борис Рычко 722
  http://forbes.net.ua/magazine/forbes/1426882-budni-ukrbuda
 • Лариса Захарченко 690
  Добрый день! А ваша семья голосовала за проекты по Зоне здоровья? Там наши активисты просят подключать всех знакомых киевлян. Я уже и сотрудникам направила и всем знакомым. И вам направляю. Информация проходит по ФБ, не все там присутствуют. Жалко терять финансирование, ... Ще
 • Наталія Горобець 703
  Пропонуємо встановити світлофор на дорозі через 6 смуг. Наразі цей нерегульований пішохідний перехід знаходится між будинками 1А та 2Б по вул. Микільсько Слобідській та магазином NOVUS. Додатково плануємо укласти доріжку (шириною 180 см), що йде від світлофора до 9-ти поверхових будинків, вздовж заїздів до підземного паркінгу (зараз там витоптана грунтова доріжка).

  Подробиці та голосування тут https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/25