вулиця Північна, 12

Оболонський район, Київ
Активність: 4.90
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 4,44 грн/м2 для першого поверху та 5,42 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 0,6560 Прибирання сходових кліток 0,3537 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Надежда
  Соседи из 131 квартиры! Долго я еще буду страдать без горячей воды из-за вас? у вас авария, а целый дом не может умыться и зубы почистить! что уже говорить о купании детей и мытье тарелок, уборке в квартире! На 1551 отвечают что сантехник по вашей проблеме будет с понедельника, а мы уже 2 дня сидим с ледяной водой в кране!
  Если у вас прорвало, вызывайте частного сантехника и чините! А не ждите пока жэк заработает! все выходные весь дом вас проклинает!
  Чините свою поломку путем вызова сантехника из частных компаний!
  Или грейте балии воды всему дому за свой счет! сколько можно издеваться... Читати далі
 • Надежда
  Задолбали! Спускаю пол часа эту вонючую грязную и теплую воду. Горячей нет. по 83,10 куб воды. скоты. сколько будет это продолжатся?
 • Надежда
  Люди, ну неужели это не прекратится никогда? когда этой дуре кто-нибудь заткнет рот?
  • Андрей
   Давайте что-то с ней делать
   Подивитися інші відповіді (2)
   • Надежда Викторовна 1 год назад
    зачем сразу кокнуть? дать хорошей пи*ды ей и объяснить, что если будет и дальше орать, то в следующий раз кокнем. Неужели нет смелых пацанов в доме? которые ей заткнут рот и объяснят доходчиво на ее зубах?
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
9
Рік побудови
1978
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
Залізобетон
Висота стін
-
GPS координати
50.5260255, 30.506367400000045
Опис
-