вулиця Березняківська, 10

Дніпровський район, Київ
Активність: 14.75
 • Великовозрастный

  Висловлюю щиру подяку мешканці нашого будинку Олені Миколаївні Дороховій за її активну участь у вирішенні всіх проблем !! Практично всі звернення до депутатів щодо житлових питань складено за підтримки Олени Миколаївни. Якби не її кипуча енергія , наш будинок так би і залишився понівеченим та розбитим. Дякую Вам, Олено Миколаївно, за небайдужість, за бажання перетворення світу на краще!! Всіх Вам благ, здоров'я та миру в оселі!!!

 • Великовозрастный

  Вчера я особисто передав звернення з підписами мешканців будинку на ім'я депутата Гуманенко щодо капітального ремонту електромереж. Чекаємо на результат.......

 • Великовозрастный

  Прошу всіх небайдужих мешканців будинку долучитися до Всеукраїнського благодійного проекту Шлях додому, це збір кришок від напоїв, гроші від переробки яких їдуть на допомогу воїнам ООС,а також тимчасово переміщеним особам. Пункти збору: 1) ОСН мікрорайону на Бучми,6 поруч магазин Насіння; 2) перший поверх Жед 407 стоїть зліва коробка; 3) кав'ярня Veterano Coffee на Тичини, 18-В. Прошу розповсюдити інформацію! Дякую! Долучайтесь!

  • Великовозрастный
   Ось і підтвердження того, що українцям взагалі нічого не потрібно. За 20 годин лише 5 осіб подивилися.... А потім думаємо - і чого це країна в лайні по вуха??
 • Великовозрастный

  Мною написано звернення до депутата Гуманенка В.Л. щодо надання допомоги у проведенні капітального ремонту електромереж будинку. Треба міняти проводку, встановити автомати захисту, все зробити капітально. З підписами допоможуть. Потім доповім, що та як.

 • Великовозрастный

  З 1 січня можуть зрости тарифи на вивіз сміття на 23%. Крім того, якщо хтось із мешканців викинув будівельне сміття, за його вивіз гроші добавлять у платіжку.

 • Великовозрастный

  Поруч теплопункту на березняківській 10 встановлено контейнер для збору ламп, батарейок, термометрів. Все вищеперераховане несіть туди!

 • Великовозрастный

  Результат моєї переписки з постачальником послуги з ГВП - КП Київтеплоенерго.

 • Великовозрастный

  Буквально годину назад повернувся від начальника Жеку п. Восколовича О.М. , який проінформував мене , що на днях комісія із представником Київтеплоенерго перевірятимуть температуру теплоносія в будинку. За словами начальника Жеку, те мпературу можуть збільшити, але це викличе подорожчання платіжок за опалення приблизно на третину. Тобто, або мерзнуть, і платіть менше, або сидіть у теплі, і платіть більше. Вибирайте.....

  В темі вже 9 відповідей
  • Виктория
   О! Алілуя, ви зрозуміли в чому суть скарги.

   Відповідаю:
   Подумайте самі, що Ви написали: " непрацюючі батареї", але у квартирі якимсь дивом 18 градусів))). --- Верх батарії теплий, низ батареї холодний - так, вони непрацюючі! На дворі ще тільки "0" градусів, що коли буде -10 і більше... Читати далі
  • Великовозрастный
   На даний момент Восколович мені сказав так: у вашому будинку буде комісія із представником Київтеплоенерго, будуть міряти температуру теплоносія, так що будьте готові, будете більше платити на третину, бо вам збільшать теплопостачання. І до речі, скажімо чесно, ну нічого ви не доб'єтеся. Прийдуть, п... Читати далі
  • Великовозрастный
   А жєк до опалення і батарей має таке ж відношення як я маю відношення до парникового ефекту)). Це треба в київтеплоенерго скаржитися. Жєк тут абсолютно не до чого.
 • Великовозрастный

  З 1 січня 2019 року соціальна норма на електроенергію знижується з 65 до 30 кВт.

 • Великовозрастный

  Радісна новина для секти Свідків Кличка! У кличківської влади немає грошей на закупівлю мазуту для потреб ТЕЦ #5 і #6. Зовсім немає! Орієнтовна сума - 500 млн.грн. При виробленні запасів мазуту турбіни просто зупиняться. І все! Звісно, якщо не винайдуть коштів. Гарна новина, кличкофіли? Біжить голосуйте далі за Великого Боксера .. 

  В темі вже 6 відповідей
Тип
Нічне Життя
Поверховість
9
Рік побудови
1969
Тип правління
торжество бидла
Тип будинку
свинарник
Матеріал стін
Лайно
Висота стін
255 см
GPS координати
50.433813,30.612731
Опис
Стайня для проживання бидла