бульвар Перова, 25

Дніпровський район, Київ
Активність: 7.40
 • Анна
  Сусіди! Напишіть, будь ласка, чи у ваших під'їздах з'являється регулярний сморід з підвалу? Чи тільки в нашому четвертому така біда (((
  В темі вже 5 відповідей
  • Анна
   Жек пише відписки. А ми- нові скарги. Тут вже хто кого. Але жити в такій антисанітарії небезпечно. Шкода, що сусіди інертні(((
  • Вячеслав
   В моєму під'їзді бильше половини мешканців або винаймають житло, або нещодавно купили його, або старі люди, тому їм байдуже.
  • Анна
   І в моєму точно так само. Тому ми написали листа депутату. І наші бабусі сидать на лавочці і збирають підписи. А якщо нічого не робити, нічого і не зробиться.
 • Анна
  Дорогі сусіди!
  Для Вас не секрет, що вже кілька років наша прибудинкова територія не поливається у літній період. А, між іншим, КОЖЕН з нас оплачує 45 днів поливу! Вони входять у квитанцію, що приходить нам щомісяця. А такі як я (що носяться вечорами з баклажками або поливають під вікнами прямо з балконів) платимо двічі: за свою холодну воду по лічильнику та за не надану нам послугу поливу від ЖЕКу.
  10 червня я написала на 15-51. 11 червня сталося чудо - двір полили. Але на тому чудеса закінчилися. ЖЕК вимагає забрати скаргу, бо вже все виконали :sad:
  Тому звертаюся до тих, кому шкода платити за неіснуючі послуги та до всіх небайдужих сусідів!
  Напишіть і Ви! Нехай чудеса тривають все літо. І може ми перестанемо дихати пилом, гарячим асфальтом і в нашому дворі з'явиться зелена трава))))
  https://1551.gov.ua/feedback/ ... Читати далі
  • Анна
   Сьогодні 14.06 полили ще раз. Але тільки навкруг нашого під'їзду (( :open_mouth:
 • Анна
  Мусорапровод нет,нет,нет!!! :thumbsdown:
  В темі вже 5 відповідей
  • Олеся
   Я думаю, що немає сенсу робити (говорити) про ремонт, до тих пір, поки в наших під'їздах ще діють (працюють) сміттєпроводи. Діючі сміттєпроводи це не тільки СМОРІД, про який всі сказали, а ще й таргани як коні, і вони сидять просто на голові!!
   З верхніх поверхів кидяють скляні пляшки, банки, і... Читати далі
   • Анна Кора 1 год назад
    "13 зареєстрованих - це дуже мало...." нажаль, в нашому будинку дуже багато бабусь та квартирантів, які не будуть сюди заходити((( надії на вирішення проблем мало...
  • Олеся
   З контейнерами також багато питань і зауважень. Але це вже зовсім інша тема...!
  • Александр
   Мусоропровод заваривать НЕЛЬЗЯ !!! Надо думать о пожилых людях тоже !
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 4,95 грн/м2 для першого поверху та 5,88 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,4473 Прибирання сходових кліток 0,5731 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Катерина

  Предлагаю выслушать все предложения.

  Уважаемые жильцы второго парадного. В нашем подъезде ремонт не проводился с момента сдачи дома. Я предлагаю обсудить вопрос о том, кто за то, чтоб произвести хотя бы покраску и побелку подъезда?
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.4898355,30.5906966
Опис
-