вулиця Микільсько-Слобідська, 6/2

Дніпровський район, Київ
Активність: 58.40
 • Олійник
  У 2019 році до нас дійшов лише один із трьох, запланованих міськими програмами пунктів, - капремонт покрівлі, освітлення дитячих майданчиків та реконструкція майданчику - останній з переліку. 
   Покрівля, сподіваємось, буде замінена вже цьогоріч. Освітлення відсутнє через не відпрацьованість механізму реалізації на міському рівні. 
   На щастя, хоч із великою затримкою, встановлено дитячий майданчик, якому може позаздрити сусідній приватний садочок.
   Довелося, як завжди, доводити до пуття самостійно, .. держпідрядникам не властиво враховувати всі нюанси... 
   Тим не менш можемо радіти благоустрою чергової частини подвір'я - різнобарвному  та казковому дитячому простору :)... Читати далі
 • Олійник

   Капремонт покрівлі перенесено на наступний рік. Представники КП з невимовною назвою "Київжитлоспецекспуатація" кляться-божаться внести нашу адресу в міську програму з дофінансуванням на 2020р. 


   Як виявилося, одного мільйона закладених коштів, не вистачало на повний обсяг робіт.


   Нам залишається чекати і сподіватися, що ніякі форс-мажорні обставини не зашкодять ще раз реалізації ремонту.   

 • Олійник

  Наскількі застарілі та набридлі були бетонні 40-річні кільця-урни, стало зрозуміло після їх зникнення та появі нових і сучасних . 


   Від місцевого депутата вдалося домогтися отримання 9 урн, до кожного під'їзду без виключення. 


   Справа за деякими не сумлінними мешканцями, які, гадаю, здатні нарешті доносити сміттєві мішки до баків, не кидаючи їх в урнах біля під'їздів. 

 • Олійник

  З'явилися нові вазони в першу чергу, щоб подолати проблему заїзду зеленою зоною автівок до "Білого Сухого". 


  Вдалося домогтися отримання від місцевого депутата чотирьох великих вазонів та 30 менших. 


   Є надія - наразі прибудинкова територія захищена від руйнації та мешканцям не загрожує небезпека від пересування вантажівок пішохідними зонами. 

 • Олійник  На Слобідці створено перший мурал "Подих Природи". Запрошений київський митець стріт-арту Віталій Гідеван втілив композицію, що прикрасила та змінила реальність цілої вулиці, надихаючи перехожих. Природа основа буття людського. 
  Людмила Величко: Якщо Ви йдете часто однією й тією ж дорогою, то Ви маєте ризик "звикнути". Звикнути до "автомату", і вже не звертати уваги на саму дорогу. І це прірва. Це рутинно-сіро-буденно-без цукру і солі. Так було й зі мною. Дорога, шовквиця, дитячий майданчик, шовковиця знов, оооо ця солодша. Сірі радянські будинки, дитячий садок, шовковиця, будинки. Багатоповерхівки, там зараз душно. Гаражі, сірі будинки..олень...синиця...СТОП! Стоп стоп... там ...ОЛЕНЬ! Повернулась назад. Дивуюсь. Роздивляюсь. Не тікає. Не з лякливих, синичка теж. Не можу відірвати погляд. Боюсь злякати красеня. Все, кожен клаптик з любов'ю. А очі, очі щось хочуть сказати, навіть прокричати... Але що? А пишні роги розквітають і там гніздиться синичка. Там... Читати далі
 • Олійник
  В "лихі 90-ті" Слобідка була частиною імперії кримінального авторитету "Солохи", клан володів в тому числі казіно "Спліт" , "Джос" та готелем "Турист". Багато хто пам'ятає звуки постілу гранатомета 28 вересня 1994р. Невдалий замах на Бориса Савлохова, забравшого життя невмілого нападника, що приклав зброю до плеча та стікшого кров'ю з відірваної руки. Перелам для усієї банди настав 1999-го.Після чергового акту здирництва потерпілий поскаржився до міліції, яка незабаром затримала лідера ОЗУ «Солоха». Семирічний тюремний термін для Бориса Савлохова став справжнім вироком для усієї банди. Під час суду «хтось» облив кислотою дружину УБОЗівця, причетного до розслідування злочинів «Солохи». Після того невідомі трьома пострілами вбили Теймураза Савлохова. Сам Борис за таємничих обставин помер 2004-го в Сокирянській тюрмі – за три місяці до виходу на волю від… серцевого нападу під час прийому душу. Так чи інакше, вже до кінця 2000 року угруповання братів Савлохових фактично перестало існув... Читати далі
 • Олійник

  За останні роки Слобідка стала одним з епіцентрів руйнації природнього середовища. Мурал - візуальний маніфест проти свавільного та нахабного плюндрування унікального комплексу екосистеми Дніпра, що закликає прокинутись громаду, покинувши зону комфорту, захистити себе та своє майбутнє. Вдумайтесь, в 2019 лише за пів року винищено 1000 дерев та варварські забетоновано змінене річкове русло на Маланюка 101. Це тільки один епізод. Крок за кроком ми несемо втрати, які матінка-земля формувала століттями. Олень - символ Живої Природи з квітнучою кроною та гніздів'ям птахів, оточений зеленню пливе річкою, даючи надію на відродження та виправлення несчисленних самогубчих помилок. Варто пам'ятати - все, що оточує, потребує захисту і турботи, як невід'ємна частина нас самих. Стінопис створений Віталієм Гідеваном , знаним київським митцем стріт арту, творчість якого пронизана тематикою захисту довкілля.Локація теж символічна - по дорозі до багатостраждального берега та Зони Здоров'я, н... Читати далі
 • Олійник
  До відкриття нового генделя (прошу не плутати з видатним композитором) під руцькомовною назвою "Бєлоє Сухоє", залишились лічені дні. Це ми відчули на собі. "Фора" - дубль два. 
  Другий день панує суцільний армагеддон. Завезення товару здійснюється виключно в протизаконний спосіб - вантажні авто тупо їдуть по головам перехожих, через зелену зону та пішоходні тротуари.
   "Фора", зі своїм автобаном серед житлової забудови, тепер здається милою квіточкою. Все ж таки розвантаження було у внутрішньому дворі магазину. Дивлячись на цю "феєрію", гадаєш, власники мережі страждають на вроджену олігофренію чи невиліковні скнари?! Як можливо в магазині з постійним товарообігом мати лише один вхід для всіх потреб - для клієнтів та заносу продукції ? Певно ДБНи, що передбачають обов'язкову наявність принаймні однієї рампи для розвантаження, для них не писані. Беручи в оренду половину будівлі бувшої "Фори", відрізаючи себе від внутрішнього двору і рампи, біло-сухі генії логістики від поч... Читати далі
  • Олійник
   Направлено депутатське звернення на Департамент державної архітектурно-будівельної інспекції. Чекаємо на перевірку законності перепланування будівлі. Товаришам з "Білого Сухого" світить штраф. Для початку :) ... Читати далі
  • Олійник
   Радість зійде з обличь "хитро-зроблених" торгашів спиртним.
  • Олійник
   Поки що тільки два вазони для перекриття руху вантажівок зеленою зоною. Чекаємо більше додаткових від місцевих депутатів.
 • Олійник
     Можемо радіти появі 5 нових лавок. Жодного під'їзду зі старою рухляддю не лишилось. Мешканці 1,4,6,7,9 під'їздів тепер теж отримуватимуть задоволення від довгоочікуваних оновлень.  Звичайно це було складно, враховуючи попередні 2 роки з наданням депутатами лише 3 лавок. Звернення, збір людьми підписів, монтажні роботи,.. але результат вартий зусиль.  На щастя Сергій Грубий, помічник депутата, почув та закрив питання за один раз. Монтаж довелося робити в обхід жеку, щоб не чекати встановлення бозна скільки. Весняна історія з викраденням лавок лише додає радості новим, задля убезпечення забетонованим та привареним майже "на смерть". 
  Насоложуємось комфортом та цінуймо своє :)... Читати далі
 • Олійник
   15 років берег Слобідки безперервно грабували, нищили та перетворювали на сміттєзвалище з майоріючими бетонними термітниками. Громада криваво захищала останні плацдарми. Лише з 2018р. почався офіційний процес повернення Киїірадою вкрадених земель ошуканим слобідчанам.  Після фантастичного успіху тогорічного голосування за проект рішення викупу 3 ощадівських ділянок пішов бюрократичний етап перемовин міста з банком щодо вартості. В кінці березня, в розпал жорстоких баталій президентської кампанії, доленосне питання виходить на фінішну пряму - проходження комісій та сесії. 
   Найбільш невдалого моменту годі шукати. Робота Київради майже паралізована, депутати у знервовано-непередбачуваному стані політичної турбулентності, а тим часом зловісно тікає годинник… 17 травня 2019р. спливає річний термін погодження ціни, все перетворюється на гарбуз, будь-які дії з боку Департаменту зем.ресурсів, переговорною стороною міста, блокуються на два роки. Банк має повну с... Читати далі
  • Олійник
   Поіменне голосування
  • Олійник
   Поіменне голосування
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
9
Рік побудови
1977
Тип правління
ОСББ
Тип будинку
96 серія
Матеріал стін
Керамзітобетон
Висота стін
-
GPS координати
50.455363, 30.587988900000028
Опис
Загальна кількість квартир -322 Кількість приватизованих - 276 Кількість викуплених квартир - 17