Оболонський проспект, 15Б

Оболонський район, Київ
Активність: 4.60
 • Василь

  Хто знає , чому у нашому будинку ( пр .Оболонський 15 Б )немає опалення ? Гарячої води теж немає.

  В темі вже 8 відповідей
  • Ирина
   позвонила на 1551, оставила заявку на отсутствие тело и горячей воды, сказали что авария, ремонтные работы до 11 числа, должны запустить.
   звоните на 1551 и 2909815 и оставляйте заявки... Читати далі
  • Марина
   Воду сегодня дали и отопление на кухне.
  • Василь
   Вчора ввечері включили опалення.
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 6,05 грн/м2 для першого поверху та 6,82 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,4725 Прибирання сходових кліток 0,9965 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Святослав
  Хочу обратится к некоторым людям, живущим в нашем доме. Будьте добры, выкидывайте свой мусор (пищевые отходы, бытовой хлам, стеклянные и пластиковые бутылки и пр.) в контейнер, который стоит во дворе дома, а не бросать свои мусорные пакеты возле мусоропровода на площадке между этажами. Не превращайте дом в котором, вы же и живете, в помойку !!! Если так будет продолжатся, то скоро на этажах будут бегать тараканы и мыши, которые будут лезть в квартиры !!!
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.5094945,30.4957595
Опис
-