проспект Павла Тичини, 3

Дніпровський район, Київ
Активність: 9.35
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,50 грн/м2 для першого поверху та 6,23 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 0,9590 Прибирання сходових кліток 0,3947 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Анна
  Кто то может подсказать что опять случилось с полотенцесушителями в ванной комнате? Или это было" показательное выступление - как может быть"?!
 • Модератор
  Как сообщает антикоррупционная карта ремонтов Киева в жилом доме по проспекту Павла Тычины, 3, должен был произойти капитальный ремонт кровли крыши. По официальным данным ориентировочная сумма услуги составила 104,60 тыс.грн. Дата завершения работ - октябрь 2015 года.
  Интересно узнать от жителей дома насколько соответствует информация действительности, все ли работы были проведены?
  • Валентина
   Летом 2016 года проводились работы на крыше, с неделю рабочие таскали рубероид, сбрасывали с крыши старый.
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.4283779, 30.5978705
Опис
-