проспект Правди, 64Б

Подільський район, Київ
Активність: 12.95
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 4,72 грн/м2 для першого поверху та 5,68 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,2298 Прибирання сходових кліток 0,3029 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Игорь
  !
  В темі вже 26 відповідей
  • Женя
   Добрый день! Хотел узнать, как обстоят дела с заявлением с подписями в первом подъезде? Отправляли письма по инстанциям? Раздобыл я официальный ответ, который присылают людям на их обращения, по поводу крыши, ответ по принципу ctrl+c ctrl+v , придёт такой:
   ”Комунальним підприємством «Керуюча ко... Читати далі
  • Александра
   Вот и надо уточнить, что входит до "поточного ремонту" и как, когда и кем это проводится. Добивать по пунктам.И не строить иллюзий по поводу капитального.
   • Женя Стаднюк 2 года назад
    До "поточного ремонту" входит дядя Вася, который походит по крыше и дырочки по под замазывает! Когда то делался капитальный ремонт ... Ще
  • Игорь
   Добрый вечер! Письмо еще не отправляли. Иллюзий некто не строит,попытка не пытка.
   • Женя Стаднюк 2 года назад
    Я тоже за попытку, нас за это никто не покусает!) Но я не верю, что нам что то бесплатно сделают. Я думаю, что в нашем доме, что то будет делаться только нашими руками и за наши деньги. К этому надо готовиться, если хотим жить как люди!
 • Тетяна
  Кто был на собрании? Что решили? Поделитесь.
  • Игорь
   Было 20 человек, собрание перенесли на 16.11.16
 • Александр
  Какие ТВ интернет провайдеры у Вас подключены
  25%
  50%
  25%
  0%
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
9
Рік побудови
1980
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
2.7
GPS координати
50.5051425, 30.430868499999974
Опис
-