вулиця Генерала Потапова, 1Б

Святошинський район, Київ
Активність: 3.35
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,84 грн/м2 для першого поверху та 5,84 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,0968 Прибирання сходових кліток 0,3892 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Олена
  Сколько живу в этом доме, столько и боремся с дырявыми трубами в подвале. В прошлом году, уже и подписи собирали, и кучу жалоб, обращений писали. В том числе писали в КМДА и Виталию Владимировичу.
  В прошлом году сделали трубы в домах 1А и 1В. А наш дом как-то стороной обошли.
  Единственное, что смогла выбить то обещание.
  Прикепляю ответ Святошинской РГА.

Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
5
Рік побудови
1968
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
Цегла
Висота стін
-
GPS координати
50.42625, 30.38723260000006
Опис
-