проспект Юрія Гагаріна, 6

Київ, Київська область
Активність: 0.00
 • Svitlana
  Підкажіть де можна знайти документи у відкритому доступі по зробленій роботі? Скільки коштів було витрачено, на що саме, по кожному пункту. Хочу зробити фотозвіт.
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 6,05 грн/м2 для першого поверху та 6,05 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,9794 Прибирання сходових кліток 0,3410 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
  • Svitlana
   Скільки можна знущатись підвищенням тарифів. Клумби ніколи не поливались! Та і клумб нема, а просто трава росте. Так що сплачувати цей пункт не будемо точно. Шахрайство!!!!
   ... Читати далі
  • Svitlana
   Вже декілька раз прошу позбавити двір тополі яка розпушується. Це входить в обслуговування?
 • Svitlana
  Тема пухнастої тополі стає актуальною лише в травні. Яким чином можна вирішити це питання? Які є думки?
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.4513305, 30.63042459999997
Опис
-