вулиця Академіка Корольова, 2А

Святошинський район, Київ
Активність: 17.95
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,07 грн/м2 для першого поверху та 5,97 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 0,8961 Прибирання сходових кліток 0,8948 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Людмила
  Парадокс! Это может быть только в нашей стране! На улице тепло и в квартирах тоже очень тепло! Когда же будет порядок. Неужели нужно так нагревать эти батареи!!!! Осенью не включают (когда холодно)! Весной не выключают (когда тепло)!!!
 • Людмила
  Добрый день. Мало верится, что написав тут, может что-то поменяться. Отопление включили, но батареи теплые только в половине квартиры. Но счет на оплату придет конечно как за всю! Когда кончится этот ледниковый период меня тоже интересует?!?! И хотелось узнать, когда во дворе сделают нормальный асфальт.
  Выходишь или выезжаешь со двора и боишься, что поломаешь ноги или пробьешь колесо. Но за содержание двора (повторюсь опять) оплачиваем сполна!
 • Юлія
  Всем привет! Кто знает что у нас с отоплением и когда закончится этот ледниковый период? Спасибо за ответ!
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.4270225, 30.3949791
Опис
-