вулиця Срібнокільська, 24А

Дарницький район, Київ
Активність: 7.00
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 4,58 грн/м2 для першого поверху та 5,32 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 0,4399 Прибирання сходових кліток 0,4716 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Інна
  В частині квартир другого під'їзду дуже холодно вже котрий рік поспіль. Нещодавно одна сусідка збирала з цього приводу підписи - якщо ви це читаєте, напишіть, мені, будь ласка.

  На днях отримала повідомлення від ЖЕКу, що холодно через те, що у мене перепланування. І вимогу повернути все назад. Запросила представника ЖЕКу. Прийшов сантехнік, сказав, що заміна батареї це теж перепланування. Що через те, що більшість поміняла батареї - у нас порушився баланс, і окремо жодна квартира питання не вирішить.

  У нас є декілька варіантів рішень, що робити:

  1. продовжити мерзнути далі.

  2. Збільшити кількість подачі тепла в будинок. Теоретично це можливо зробити поставивши шайбу більшого діаметру на вході тепла в будинок. Теоретично у всіх квартирах потеплішає рівномірно, але є ризики, що по факту буде жарко у верхніх, а нижні продовжуть мерзнути. І може порушитися вся система опалення тих будинків, що опалюються разом з нашим. Тому цю схему не дуже люблять. При ... Читати далі
 • марина
  Здравствуйте, соседи! есть предложение по-поводу мусорного провода, давайте его закроем. мы живем на втором этаже всю жизнь выбрасываем мусор на улицу,я думаю это не сложно будет делать и остальным жителям, дабы избавиться от этого ужасного запаха в парадном.
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.3997795, 30.61837300000002
Опис
-