проспект Володимира Маяковського, 2А

Деснянський район, Київ
Активність: 0.50
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,32 грн/м2 для першого поверху та 6,32 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,0723 Прибирання сходових кліток 0,2967 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
 • Вит
  На 1 этаже пусть все покрасить в светлом краске, а не темно как в тюрьме, мне страшно когда ночью домой.
  во дворе ночью темно, нет света, это опасно для людей
 • Вит
  Кто часто плюнуть в лифте? Я уже в полном нерве. Как бороться? Поставить камеру в лифте? Особенно в угле. В фотке, как там чисто, не как у нас в лифте!
Тип
-
Поверховість
-
Рік побудови
-
Тип правління
-
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.498021,30.5913345
Опис
-