проспект Маршала Рокоссовського, 2

Оболонський район, Київ
Активність: 22.75
 • Олексій


 • Андрій
  Шановні мешканці 2 під'їзду!
  Ініціативна група мешканців нашого під’їзду при підтримці більш ніж 50 квартир прийняла рішення про проведення ремонту на всьому першому поверсі: укладання керамічної плитки на підлогу, заміна освітлення, якісне фарбування стін і стелі, дверей, вхідної групи, усунення протягів і протікань тощо.
  Ми хочемо зробити так, щоб заходячи до під’їзду всі відвідувачі бачили симпатичне, акуратне, затишне, добре освітлене приміщення, а не обідрану і занедбану напівтемну смердючу печеру, в якій противно знаходитись!

  Сума внеску складає 400 грн.

  Шановні сусіди, приєднуйтесь будь ласка до загальної справи заради добробуту всіх мешканців під’їзду! 
  Бажаючі можуть долучитись також до проведення ремонтно-оздоблювальних робіт. 
  Бажаючі взяти участь в фінансуванні ремонту можуть звертатися з усіма питаннями до відповідального сусіда Пожарського Євгена з квартири 235 за телефоном: (063) 831-66-26
  або сусіда Андрія з кварт... Читати далі
 • Андрій
  Шановні сусіди!

  Відповідно до ст. 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення":

  У нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

  Захищені об'єкти:

  1) житлові будинки і прибудинкові території;
  ...
  6) парки, сквери, зони відпочинку, розташовані на території мікрорайонів і груп житлових будинків.

  Тож будьте обізнаними і не нехтуйте правом захисту свого спокою і нічного відпочинку - у випадку порушення тиші в нічний час, коли це заважає вам повноцінно відпочивати, не соромтеся викликати наряд поліції за номером 102 (з мобільного безкоштовно)!

  Викличте наряд і буде вам тиша! Перевірено.
  Зазвичай нічні дебошири зникають з території скверу при перших ознаках появи патруля поблиз... Читати далі
 • Андрій
  Липень 2018
  Звернення з приводу включення нашого скверу до маршруту регулярного патрулювання поліцією розглянуто і отримано відповідь.
  Суть відповіді: сквер включено до зони патрулювання.

  ***
  Ситуація з пияцтвом і гулянками, що відбуваються щодня і, особливо, щоночі в нашому сквері, потребує вирішення.

  Деякий час тому я звертався з цього приводу до патрульної поліції за допомогою онлайн-сервісу, в результаті чого була отримана відповідь, яку ви можете побачити на мапі, натиснувши на значок, що розміщений на нашому будинкові http://bezpechne.community/#map/kyiv/

  Сьогодні я отримав електронного листа з інструкцією як все ж таки домогтись включення нашого скверу до маршруту регулярного патрулювання поліцією:

  "Користувачі сервісу http://bezpechn... Читати далі
  • Олексій
   не бачу я мапи на онлайн-сервісі (
   до звернення +1
  • Наталия
   Я соберу тоже.
 • Андрій
  От і прийшли платіжки з підвищеним тарифом за утримування будинків та прибудинкових територій. Чи варто сплачувати за неякісні послуги - питання риторичне.
  Пропоную масово подавати заявки на http://1551.gov.ua щодо ненадання або надання неякісних послуг з утримування будинків та прибудинкових територій.
  • Наталия
   Согласна. Только понимаете чтоб хоть какое то движение началось - нам нужно обойти каждую квартиру, чтоб из 300 квартир условно 95% написали такие заявки. И тогда может будет толк. ... Читати далі
  • Андрій
   Епоха збору підписів на папері вже минула. Просто створюйте заявки на сайті КБУ «Контактний центр міста Києва 1551» (http://1551.gov.ua) щодо реально виявлених вами недоліків в наданні послуг з утримування будинків та прибудинкових територій.

   Наприклад я не тільки написав пропозицію на цьом... Читати далі
  • Наталия
   Вы в каком парадном? Я во 2-м. Мне отписали херню типа соберитесь сами деньгами и сделайте.
 • Андрій
  «Оптимальною формою комунікації з ЖЕДом у питанні поточного ремонту може стати обрання уповноваженої особи, а визначити перелік першочергових робіт у будинку, аби не виникало суперечностей, можна шляхом проведення будинкових зборів»

  http://kievcity.gov.ua/news/53657.html

  Готуємось до загальнобудинкових зборів!
 • Наталия
  Предлагаю массово спамить 1551 в электронном виде. Мне прислали ответ:

  x
  УКРАЇНА
  ОБОЛОНСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА
  АДМІНІСТРАЦІЯ
  вул. Маршала Тимошенка, 16, 04205, м, Київ - 205, Тел. 418-38-49
  e-mail: [email protected] obolonrda.gov.ua Код ЄРДПОУ 37371727
  _________________ № ______________
  на № _____________від_____________

  Начальникові КП
  «Київжитлоспецексплуатація»
  Котляренку О.О.
  01034, м. Київ
  вул. Володимирська, 51-А
  Про вжиття заходів

  Шановний Олегу Олеговичу!
  До Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з КБУ ”Контактний центр міста Києва” від мешканців Оболонського району міста Києва постійно надходять скарга, щодо занедбаної будівлі, що розташована по пр. Маршала Рокосовського, 2-А в м. Києві в якій постійно збираються особи, що вживають наркотичні засоби та безхатченки, вчиняють там пожежі, розпивають спиртні напої, а також нещодавно в приміщенні даної будівлі була спроба зґвалту... Читати далі
 • Олексій
  На цій сторінці доступна інформація щодо фактичного і нормативного теплоспоживання
  • Андрій
   Відсоток можливої економії споживання теплової енергії 48% за умови нульових втрат тепла будинком. Навіть термос зі скляною колбою має тепловтрати, що вже говорити про будинок, в якому окрім стін ще є сила-силенна отворів (вікна, двері, вент. канали).
   Враховуючи вищесказане, більш реальний відсот... Читати далі
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 4,8 грн/м2 для першого поверху та 5,93 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,0180 Прибирання сходових кліток 0,6715 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутових... Читати далі
 • Наталия
  Соседи, давайте массово писать акты-претензии на отсутствие отопления. Понятное дело, что гребанный жек не придет проверять. Но мы имеем право составить акт, заверить его подписями соседей и направить им + в мерию + в защиту прав потребителей. Я уже со своими соседями сделала. Завтра понесем в жек. давайте подключайтесь. У меня есть готовые примеры. Пишите, поделюсь, давайте вместе что-то делать. От звонков нет толку!!!!
  В темі вже 16 відповідей
  • Наталия
   Я тоже. Кстати акты в жеке заверили без проблем. Давайте сделаем так: еще один акт составим и подпишем всеми жильцами дома. Отправим потом в мерию и везде. Поможете с подписанием... Читати далі
  • Наталия
   Евгений, вайбер есть у вас?
  • Сергій
   Друзі та сусіди, долучайтеся до групи в Facebook, ми тут збираємо усі новини про Мінський Масив: https://www.facebook.com/minskiymassiv/
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
16
Рік побудови
1974
Тип правління
Жек 514
Тип будинку
-
Матеріал стін
залізо-бетонні панелі
Висота стін
2.50м
GPS координати
50.519987, 30.45914849999997
Опис
-