вулиця Дегтярівська, 47

Шевченківський район, Київ
Активність: 23.65
 • Маша

  С 18.12. после работ Киевтеплоэнерго (говорят, счетчик тепла монтировали в подвале), в квартире стало уж очень свежо(( Как у вас?

  В темі вже 5 відповідей
  • Олександр
   У мене на кухні найхолодніший стояк(руку не обпікає)
   • Маша Vf 1 месяц назад
    У мене вже ніде не обпікає, в кухні на ранок 17 градусів, в кімнатах 19.
  • Олександр
   якщо вже пішла тема опалення, хотілося б почути думку з приводу установки в квартирах розподілювачів теплової енергії.Я розумію,що в нашому будинку ця система не запрацює,бо необхідно,щоб встановили прилади більше 50% квартир(на кожну батарею по приладу).Але цікаво було б знати кількість бажаючих... Читати далі
   Подивитися інші відповіді (1)
   • Маша Vf 1 месяц назад
    Смотря как будут отапливать. Если так, как эту неделю, то в этом есть смысл, если так, как раньше, то я большого смысла не вижу. У нас ... Ще
  • Олександр
   А я хочу платити ще менше.Для цього і потрібні для будинків з вертикальною роздачою тепла,як у нас,розподілювачі теплової енергії. А то при нормальному опаленні я прикручую батареї,бо мені жарко,а хтось може ще й додаткові секції собі поставив,а платимо однаково.А ціна питання десь до 1000грн. за од... Читати далі
   Подивитися інші відповіді (2)
   • Маша Vf 1 месяц назад
    Крани є, нові радіатори також) Але остаточного рішення стосовно розподілювачів немає) Я мерзляк, мені 18 градусів-то катастрофа. Навряд чи буду щось прикручувати) А от як будуть погано топити, тоді-ТАК!
 • Житель
  Доброе утро всем, кто,сейчас читает это сообщение. Как вам извесино, в доме со вчерашнего дня нет холодной и горячей воды. По данным справочной: жилец квартиры 15 залил квартиру 7 и весь дом отключен по причине отсутствие дома хозяина квартиры 15.
  В справке сказали, что по их данным, жилец кв.15 уже сегодня будет дома и смогут у него в квартире провести работы по ликвидации причины аварии.
  Воды не будет до тех пор, пока жилец не появится.
  Если кто-то знает жильцов кв.15 - передайте им, пожалуйста, что из-за них весь дом будет сидеть без воды до тех пор, пока они не пустят к себе в квартиру ЖЭК... Читати далі
  В темі вже 6 відповідей
  • Житель
   Оу, как интересно, так, например, 46ая это же самый ярый ваш партнер в агитации за отказ от жэка. Прямо уже представила как это было бы весело.
   • Василь Гузь 6 месяцев назад
    Ну що ви, навіщо тут те ОСББ. І так все гарно, люди живуть чудові, доброзичливі, охайні, ЖЕК чудово справляється зі своєю роботою за 7 ... Ще
  • Житель
   Василий, начните с себя, а не с осбб. Начните оплачивать услуги в полном объеме, гляди и хватать на что-то будет. Как-то до вас дом продержался столько-то лет.
   Или вы объективно считаете, что осбб это дешевле?
   Насчет доброзичлывых людей Вы не смешите чесн слово, сколько раз сталкивалась с ... Читати далі
  • Василь
   Ви за мене й моє житло не переймайтеся - я не маю боргів, а квартира тараканів. І щось я не пам'ятаю, щоб не відповів на чиєсь привітання біля будинку :)
   • Житель С дома 6 месяцев назад
    Не маєте боргів?) Повірю на слово. А з привітаннями так складалося, що не встигаю, а в спину кричати якось не дуже. Та я якось з цього приводу також не дуже переймаюсь, то й ви забудьте)
 • Житель
  Есть среди нас те, кто плати за электроэнергию не по счетчику, а в комплексе с квитанцией гиоц? Получали вы уже квитанции в этом месяце?
  • Маша
   Квитанцию не получила, но цифру видела(( Вчера весь день занималась этим вопросом. Такая ситуация по всей Дегтяревской. Буду писать жалобу, будут нужны подписи. Поэтому давайте знакомиться ближе... Читати далі
  • Житель
   Я сама в портмоне вчера узрела
   а у вас сколько, если не секрет?
   Знакомимся) пишу в "личку"
   Подивитися інші відповіді (9)
  • Житель
   Новый счет смог удивить больше прежнего. 3615 грн за однокомнатную квартиру...
 • Андрій
  На створену раніше заявку О-13197 про те, що ліфт в процесі переміщення знизу-вгору (і назад) зачіпає елементи ліфтової шахти, при цьому відбувається страшенний лязгіт заліза - було відреаговано відпискою що "все добре прекрасная маркіза", тобто що все з ним наче гаразд.

  Настільки гаразд що сьогодні воно вже відвалилося в самій шахті ліфта, десь між 3-4-5 поверхом. І тепер, там де був лязгіт заліза - кабіна ліфта зі всієї сили вдаряється в "щось" в шахті і жахливо здригається - люди в кабіні підстрибують, їх кидає в бік, а саму кабіну ліфта ще пару поверхів "ковбасить" в різні сторони!

  Оце такий "гаразд", виходить, проінспектували на попередній заявці?

  В мене питання, невже не можна по-людськи з першого разу вирішити проблему? Невже вам хочеться щоб приїжджали журналісти знімати сюжети, мешканці писати колективних листів на ім'я Кличка. Ну от зірветься цей ліфт коли там бабуся якась їхатиме, і вб'ється вона - вам воно потрібно потім тікати від цього криміналу... Читати далі
  • Василь
   ще й на 4-тий поверх не їде
 • Василь
 • Андрій
  Шановні співмешканці!

  Оголошується акція по зносу всякого хламу до поштових ящиків біля ліфта.

  Маємо на меті створення цікавого арт-об'єкту і прийняття участі в художній виставці кращих робіт треш-майстрів м. Києва. Вірю, в нас великий потенціал і можливості, що неодноразово було доведено купами сміття біля ліфта.

  Мені дуже приємно що дехто з наших сусідів так оперативно відгукнувся - вже маємо першу цеглинку в нашій треш-інсталяції. Сьогодні нею став вінтажний стаціонарний телефон, з крученим кабелем - справжнє ретро!

  Дякую хазяїну телефону, родичу "МАТЬ", "Оболонь", "дедуня", "ОФ", "КАБИН", "Сладенк", "Ан.Олег", "ДЕЖУРН", за чудовий подарунок - несіть ще!

  Вважаю що потрібно гаряче вітати особисто всіх учасників акції в момент приносу експонатів - міцним рукостисканням, приємними словами і т.д.

  Акція продовжується, участь вітається:)... Читати далі
  • Василь
   ось мені цікаво, це вже дно чи ще нє? є взагалі край цьому бидлотизму?
  • Житель
   Нет, не дно, недавно там еще тампочки домашние стояли, времен ссср)
  • Андрій
   Виявився переможець конкурсу! В особистій бесіді він признався що прийняв участь в акції бо думав що цей телефон стане в нагоді комусь із нас і його заберуть собі, йому він вже не потрібен. В ході дискусії, стосовно того як це виглядає зі сторони, учасник погодився що виглядає погано і пообіцяв біль... Читати далі
 • Житель
  На 2м этаже сегодня около 23.00 кто-то дергал ручки дверей. Пока дошла до глазка уже не видно было кто, но слышно что еще парц ручек дергнули. Открывать не рискнула, так как находилась дома сама.
  Не наблюдали на своих этажах такого?
  В темі вже 13 відповідей
  • Житель
   Это понятно. Но как минимум это вечер с высокой вероятностью того, что люди дома+горел свет в квартире, это все сводит к тому, что либо предпрланаемый вор идиот либо это действительно пьянь. Ну или два в одном)... Читати далі
   • Маша Vf 1 год назад
    Вы знаете сколько в нашем доме наркоманов шляется? тут пьянь-наилучший вариант.
  • Житель
   Про наркоманов, если честно слышу в первый раз, к счастью никогда с ними не сталкивалась. Хотя в последнее время иногда наблюдаю картину как молодые ребята что-то усиленно ищут во дворе. Я так понимаю те самые закладки о которых сейчас часто говорят... Читати далі
   • Маша Vf 1 год назад
    Когда не было домофона, они к нам за лифт и на пожарную лестницу ходили колоться. Сейчас тоже бывает, но намного реже. А закладки, да( Прямо возле входа в подъезд ее делали, пока наши бабушки не засекли и не стали интересоваться.
  • Житель
   Ооо, когда не было домофона это да. Хотя опять же самих нариков не встречала, но шприцы на 2м этаже видела...
 • Житель
  Кто-нибудь в курсе когда будет? И почему нет
  В темі вже 7 відповідей
  • Руслан
   Добрый день.
   Кто-то знает что с водой...когда она появится.
   Спасибо.
   Подивитися інші відповіді (1)
   • Маша Vf 1 год назад
    Скажу банальность, но думайте про бойлер. Лучше не будет, да и стоимость куба горячей воды от Киевэнерго выходит за грани нормальности. Разве что у кого субсидия.
  • Василь
   от шо значить бойлер. я навіть й не знав, що немає горячої води :) тримайтесь там :)
   • Андрій Оселедько 1 год назад
    Аналогічно. На нічному тарифі гріє з 6:00 до 7:00, вистачає на весь день.
  • Житель
   Сегодня новая информация. Починили всё, что могли и... Киевгаз отключил подачу газа из-за задолжености перед ними Киевэнерго. Сроки не известны.
   Что странно, потому как в прошлом голу долго не было воды из-за перехода котельни на альтернативный вид топлива вместо газа))))... Читати далі
   Подивитися інші відповіді (1)
   • Маша Vf 1 год назад
    Долги за газ на всех уровнях+ Киевэнерго привыкло к хорошей прибыли, а летом нагрев воды малодоходный.
 • Андрій
  У зв'язку з низьким тиском води в системі нашого будинку, я створив заявку в 1551. Телефонували з ЖЕКу (КП "Керуюча компанія ШЕУ шевченківського р-ну"), повідомили що проблема з насосами - відключились і не качали воду. Наразі їх включили, планують докупити деталі і знову ремонтувати.

  В процесі спілкування запитав про плани робіт по нашому будинку. Відповіли що планується ремонт під'їзду і заміна фасадних вікон. Подали на затвердження в програму 2017-2018 років, поки ще не затверджено.

  Ось така інформація. Всім приємного і продуктивного дня.
  • Житель
   Ходят слухи, правда на мой взгляд это смешно, что аварийка срезала насосы в 45м и поставила нам))))
   Не думаю, что они бы до такого додумались, но это я слышала лично от жителей 45го)... Читати далі
 • Модератор
  Новий тариф для Вашого будинку складатиме 5,87 грн/м2 для першого поверху та 6,97 грн/м2 для інших поверхів при сплаті до 20 числа місяця.

  «Керуюча компанія» на балансі якої знаходиться Ваш будинок подала до КМДА на затвердження новий розрахунок тарифу для Вашого будинку, про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 21 квітня 2017 року (посилання на газету). Як повідомляється в газеті це повязано зі зміною рівня тарифів на електроенергію, центральне водопостачання та опалення, вивезення твердих побутових відходів, технічне обслуговування ліфтів, зростання вартості пального, матеріалів, запчастин, інструменту, спецодягу та з метою оптимізації діяльності комунальних підприємств, що забезпечують виконання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Структура тарифу, грн за 1 кв. м загальної площі квартири за місяць Вартість Прибирання прибудинкової території 1,7346 Прибирання сходових кліток 0,6715 Витрати з вивезення та знешкодження твердих побутови... Читати далі
  • Василь
   Цього варто було очікувати. Нажаль якість послуг не підвищиться
  • Житель
   Не разу не видела, чтобы у нас что-либо поливали...
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
9
Рік побудови
1972
Тип правління
ЖЕО
Тип будинку
Багатоквартирний
Матеріал стін
Цегла
Висота стін
-
GPS координати
50.4615824,30.4353605
Опис
-