вулиця Оноре де Бальзака, 8В

Деснянський район, Київ
Активність: 11.20
 • Ольга
  Голосування голосуванням, але життя триває і підготовку бюджету на наступний рік ніхто не відміняв - правління пропонує співвласникам долучитися до формування бюджету - переважно це будуть витратні статті (ремонт), але, можливо, ви зможете підказати як підвищити дохід обʼєднання ;). Кому, як не співвласникам знати проблемні "ремонтні" місця? можливо ви можете порадити добросовісних і притомних по вартості робіт виконавців, або ж постачальників матеріалів? А може ви запропонуєте свої послуги?
  Долучайтеся!!! Тільки спільними зусиллями ми змінемо життя на краще.
  Пропозиції подавайте у спільнотах обʼєднання, надсилайте на ел.скриньку, подавайте голові в письмовому вигляді (краще в 2 примірниках з відміткою про отримання і вх.номером)... Читати далі
 • Ольга
  Шановні сусіди! Сьогодні ввечері розклали звернення правління в поштові скриньки 1, 2 та 3 підʼїздів і повторно в скриньки 5 підʼїзду. Не лякайтеся якщо не побачите "хвостиків"- цього разу намагалися унеможливити "не санкціноване вилучення"- звернення пірнуло в скриньку ;)
 • Ольга
  Шановні сусіди, нагадую, що у відповідності до статуту кожен з співвласників нашого ОСББ може обрати зручну для себе форму участі в управлінні обʼєднанням: шляхом участі в загальних зборах або ж шляхом участі в письмовому опитуванні; ви можете брати участь в управлінні особисто чи через, належним чином уповноваженого, представника. Потурбуйтесь, будь ласка, заздалегідь про нотаріально посвідчену довіреність
  Кожен з співвласників має право обирати та бути обраним до складу статутних органів обʼєднання. Зауважу-жодних погоджень з адміністрацією не передбачено!!1 Обрання членів правління, голови правління, членів ревізійної комісії належить до виключної компетенції загальних зборів співвласників.
  Час та місце зустрічі будуть погоджуватися додатково-час вибиратимемо зручний для більшості тих хто планує брати участь у зборах.
  Ідеї, побажання, пропозиції, зауваження приймаються :)
  Адреса для листування [email protected]
  Сьогодні ввечері до поштових скриньо... Читати далі
 • Ольга
  Шановні сусіди! Публікуючи це звернення нагадуємо вам,що доля нашого будинку залежить не тільки від правління чи адміністрації,а й від кожного з вас.Пропонуємо використати передбачене статутом право кожноно брати участь в управлінні Об'єднанням! З повагою,члени правління Шкляревський А.Ю.,Чурікова О.П.,Медведєв О.М.,Середа О. В.,Юркевич О.М.,Сорокін С.Є.
  Звернення до співвласників ОСББ «Київ – 10»

  ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ! ВВАЖАЄМО НЕОБХІДНИМ ДОВЕСТИ ДО ВАШОГО ВІДОМА НАСТУПНЕ. Згідно зі статутом, метою створення нашого ОСББ є забезпечення і захист прав співвласників, дотримання ними своїх обов’язків, належне утримання та використання спільного майна будинку, забезпечення своєчасного надходження коштів для сплати всіх платежів, передбачених законодавством та Статутом.
  З цією метою Об’єднання має право, відповідно до законодавства та Статуту утворювати органи управління, визначати умови та розмір плати за їхню діяльність, приймати рішення про надходження та витрати к... Читати далі
 • Ольга
 • Ольга
  Центр надання адмінпослуг Контакти пр-т Маяковського, 29
  Тел: (044) 546-99-00,
  e-mail: [email protected]
  Філія: проспект Лісовий, 39а
  Тел: (044) 518-04-76; 518-04-79; 518-04-62
  e-mail: [email protected]
  Керівництво Павлова Тетяна Володимирівна
  Розклад роботи: Понеділок, Середа – 9.00-18.00;
  Вівторок, Четвер – 9.00-20.00;
  П’ятниця 9.00-16.45;
  Субота – 9.00-16.00

  c.dozvil-kiev.gov.ua/AdminServices/List?departmentId=9624584d-077f-4fa6-b1bf-9611c562ba53&subDeptId=164bff5f-da98-4eaa-a631-8ca26d1d0a0b
 • Ольга
  Інформація стосовно програми реконструкції ІТП:
  1. Від залучення кредитних коштів відмовились;
  2.Компанія Сван при попередньому обрахунку вартості реконструкції ІТП припустилася помилки - недостатньо ознайомившись з особливостями мереж нашого ОСББ. Виправлення цієї помилки потягло за собою суттєве здорожчання наших витрат, тому правління вирішило проаналізувати інші пропозиції про що додатково інформуватме співвласників ОСББ
 • Наталия
  Дорогі сусіди, в п'ятому під'їзді нещодавно 14 та, за словами консьєржа, - 3 поверх стали жертвами крадівників електричних автоматів, на 14 поверсі поплюжили автомат, але викрадача сплолохали, вкрадено лише частину автомату. Очевидно, що це хтось із сусідів, бо поверталися на слідуючий день, з дому після крадіжки не виходили. Довелося перенести автомат у квартиру.

  Якщо у Вас сталося щось подібне, відпишіться будь-ласка. Або напишіть, як Ви захищаєте свої лічильники та автомати від викрадачів? Може є якісь думки, як підвищити безпеку? :confused:
 • Ольга
 • Марія
  Добрий вечір, сусіди!
  Накопичилось багато питань і як їх вирішувати- не розумію!
  Як ви вважаєте, скільки раз на рік повинен звітувати голова об"єднання про витрати?
  І чи влаштовує вас той загальний бюджетний план витрат, який ми маємо споглядати один раз на рік і в якому нічого не зрозуміло: скільки і на що витрачається? Скільки коштують віники, лопати, яких немає, банки фарб, де і коли була дезинфекція сміттєпроводу у будівлі ? І що таке: робота "мастера"? (є така у нас жіночка на цій посаді)
  куди ідуть кошти від оренди, і як вони розподіляються документально і насправді,
  - де і як це можна дізнатись і побачити?
  А НІЯК!!! Голова не дозволить вам це ні знати, ні побачити!!!
  Чи влаштовує вас те, що наші діти кожен день бачать, як продають під школою, прямо перед 1 під"Їздом спиртні напої? Вікна школи виходять прямо на алкоплощадку. Кого ми виховаєм з цих дітей?
  До речі, цей павільон під №35 на сайті :
  http://gu... Читати далі
  • Ольга
   Доброго дня, Маріє!
   Перш за все дякую за порушені питання, бо у мене склалось враження, що адекватних мешканців в нашому будинку зовсім немає.
   Принаймні на зборах одні пенсіонери, які будь-яке обговорення перетворюють на балаган.

   Щодо Дудка Ігоря Васильовича повністю згодна. Таке вражен... Читати далі
  • Юлія
   Доброї ночі, сусіди. В Статуті нашого ОСББ прописано, що ми маємо право вимагати звіт про фінансовий стан нашого ОСББ. Може кожен напише заяву на ім'я "Горе председателя" надати фінансовий звіт за останні три роки з розшифровкою по кожній статті... Тоді можна буде про щось конкретне говорити. А на й... Читати далі
Тип
Багатоквартирний будинок
Поверховість
16
Рік побудови
1987
Тип правління
ОСББ
Тип будинку
-
Матеріал стін
-
Висота стін
-
GPS координати
50.49980900000001, 30.580948000000035
Опис
-